Skocz do zawartości
mezi

Abit Nf7 A2000xp Nie Wlacza Sie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wymienilem plyta na abita nf7. Przy pierwszym uruchomieniu wszytko dzialalo. Weszedlem do biosa i ustawilem napicecie na 1.65 i magistrale na 150mhz Wszyto odpalilo. Nastepnie ustawilem napciecie na 1.75 i magistrale na 180mhz. I od tego momentu komp nie odpala. Procek to athlon 2000xp (013). Jakas dobra seria. Dokladnie to wszystko sie wlacza tyle ze na ekranie nic sie nie pojawia. Probowalem zresetowac biosa ale cos nie dziala. Nie wiem czy dobrze to robie? Moze mi ktos wyjasnic jak przywrocic orginalne ustawienia biosa??

 

Czy jest mozliwe ze cos sie upalilo, a jesli tak to co to moze byc??

Juz probowalem chyba wszytko i nic nie pomaga.

Edytowane przez mezi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem tak zrobic i nic nie pomoglo. Wylaczylem komputer zmienielm zworke na clear cmos wlaczylem go. I nadal nic. Nic sie na ekranie nie pokazuje. Co jeszcze moge zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego jak tylko kupiłem kompa z ABIT NF7-Sv.2.0. Raz uruchomiłem, ale rugi raz jusz nie poszło. Płyta sygnalizowała, że ma zasilanie, Wiatraki startowały, ale wszędzie ciemność. Pomogła wymiana płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem wszystko na idnej plycie i z tego co widze to jednak plyta padla. Nie wiem tylko dlaczego tak sie stalo. Plyta byla nowa i dzialala okolo 2min po czym juz nie wystartowala :(. hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze padla moze nie...

 

mialem podobna sytucje przed laty z msi 6330 i rozwiazanie polegalo, na wyciagnieciu wszytkiego z kompa czyli procek, ram, wszytskie karty (nie pamietam czy takze baterie i wtyczke od zasilki) ...pozniej procek + ram i grafa i bez napedow i test ...poszlo

 

ps w zasilaczach stosuje sie zabezpieczenie przeciwprzepieciowe, wiec moze byc tak, ze jak wylaczysz all z pradu , to po prostu naciskaj kilkakrotnie reset i power ...to tez moze pomoc.... probuj

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...