Skocz do zawartości
mos84

Najlepsze Czasopismo Komputerowe

Ktora gazetke najchetniej kupujesz?  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora gazetke najchetniej kupujesz?

    • PC World Computer
      12
    • Komputer swiat
      13
    • Enter
      7
    • Chip
      92
    • Click
      3
    • inna (jaka?)
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Chip jest nie do zaakceptowania - strasznie zszedł na psy. Od kiedy bodajrze 1,5 roku temu napisali takie straszne smęty o chłodzeniu wodnym, a potem jeden z redaktorów chipa wił się i tłumaczył na forum tweaka, dałem sobie spokój z tą gazetą.

 

heh zresztą ostatnio napisali , że Asus R9550GE ma arch. 4/1, natomiast reszta R9550 ma 4/2

 

Pdobnie rzecz się ma z taktowaniem pamięci - kolesie pomylili jednostki i zamiast np "Taktowanie pamięci (dla DDR)" - napisali po prostu MHz. Nie wiedziałem, że Radzio, którego do tej pory mialem w komputerze ma memki taktowane 400 MHz (to będzie jakieś 800 DDR)

musze przyznac ci racje ze za duzo jest tam pomyłek... sam czasami znajduje 2 w jednym numerze które mogą wprowadzic w duzy bład osoby malo zaawansowane... moglby ktos przeczytac dokladnie artykuly zanim numer pojdzie do druku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość VanillaCoke

Bajtek;), Secret Service, ŚGK, Top Secret;), Reset...

CDA czytalem od poczatku i kiedys to byla calkiem spoko gazeta rzucilem ich w pi*** jak zaczeli robic walki z cenami;)

Edytowane przez VanillaCoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chip jest niezly!!! Ale strasznie wkurza mnie jedna sprawa a mianowicie testy glownie plyt glownych. sa one cholernie tendencyjne juz z gory wiem ze wygra Gigabyte!!!! a plyty np Asusa, Abita wielokrotnie nie byly brane pod uwage!!!!!

Czyzby ktos sponsorowal kompy redaktorom??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czytam pcwk bo za 20zł kupuje 3-4 numery archiwalne z przed miesiąca albo 2 i jest tam duuużo do czytania. a oprócz tego to jeszcze Komputer Swat i niegdyś CDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...