Skocz do zawartości
jbart

Audigy 2 Value,herc Digifire, Czy Sound Storm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie plyte solteka drv5, z badziewnym ac97 i glosniki Logitech z-640.(5.1)

Zastanawiam sie co zrobic zeby uslyszec dzwiek, ktorego ograniczac bedzie jedynie jakosc tych glosnikow.

Zalezy mi glownie na filmach i muzyce.

 

Dolozyc moge 150 - a to sie przeklada na zmiane plyty na jakas z sound stormem, zakup nowej A2 value, albo uzywanego herca digifire.

 

Co radzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania z zaakcentowaniem na Audigi 2 Value. Widze ten model w sklepie za około 160zł a nie wiem zupełnie do czego go można porównać bardziej do ES czy LS-a jak do LS-a to chyba ją wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 4 lata korzystałem z SB Live! głównie do gier i divx co mi całkowicie wystarczało, ostatnio zakupiłem digifire 7.1 gdyż potrzebuję karty do DVD i DVB. Karta jest delikatniejsza i przyjemniejsza w odsłuchu, posiada wyjście Toslink przydatne do podłączenia światłowodem ampitunera/minidysku/dvd-rw. Denerwuje mnie skromniejsze oprogramowanie, ale to chyba tylko z przyzwyczajenia, bo efekty DSP (jeżeli wogóle używam) załączam w zewnętrznym "markowym kinie domowym".Kiedyś mogą mi się przydać równirz porty firewire, których nie mam na płycie głównej. Moim zdaniem w tej kategorii cenowej digifire nie ma konkurencji. Szkoda że nie zanosi się na nowy soft do tych kart.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu znajduje sie porownanie Soundblasterow http://www.soundblaster.com/products/audig...lue/compare.asp i mozna sobie porownac Audigy 2 Value do ZS. Mi nie byly potrzebne dodatki w postaci Firewire itp i wybralem Value.Jestem z niej bardzo zadowolony.

Edytowane przez vitucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...