Skocz do zawartości
malinek

K500i, A Gry Java W Wiekszej Rozdzielczosci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam telefon SE k500i. Telefon jest fajowy. Zajebiste gierki 3D, zwlaszcza tenis!!!! Ale, wracajac do tematu. Chodza na nim tez gierki w javie napisane dla simensa s60, K700 i innych z wieksz rozdzielczoscia. Rodzielczosc jest o 1/3 wieksza w tych telefonach. Gierki sie wlaczaj sa ok, tylko , no wlasnie widze tak2/3 z tego co powinienem widziec. Mozna to jakosc dopasowac, czy cos?? Jakis progra?? Czy musi byc specjalna wersja dla K500?? Podkreslam, gierki dzialaja bez zarzutu, w niektóre sie da pograc, bo to czego niewidac nie jest potrzebne, ale w niektore sie nie da. Najbardziej mi zalezy na PuzleBoble i Mr. Driller!!

Dzieki za pomoc.

Edytowane przez malinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malinek - spróbuj najechać na grę wybrać więcej, potem ekran i tam są jakieś ustawienia co do rozdzielczości... przynajmniej w K700 tak mam, więc może w K500 coś się znajdzie podobnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... wy sie fajnie macie w gIErki 3d pogrywacie... a ja biedny kupiłem se soniaka T610 w grudniu.. a teraz mogł bym miec k500 albo k700...buu:( a tak przy okazji te gry 3d to są jak te normalne gry 3d ?? choby kŁAk 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malinek - spróbuj najechać na grę wybrać więcej, potem ekran i tam są jakieś ustawienia co do rozdzielczości... przynajmniej w K700 tak mam, więc może w K500 coś się znajdzie podobnego...

1308316[/snapback]

Nic nie daja. Probowalem. K500 ma inna rozdzielczosc. Ja moge tylko zmienic do 128*160.

 

A co do gier 3d. To sa oparte an enginie Mascot Capsule. Nie jest to rewelacja, ale jak na komorke jest niezle.

Ponoc za rok maja byc juz soniacze z mophun 2 (2Mophun), ponoc maja byc jeszcze lepsze.

610 tez mam(laska ma) nie jest zly. Polecam RainbowSix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Sprawdzone. Nie da się nic zrobic na 100%. Trudno. Jednak mozna na K500 odpalac gierki z Noki 6230( ta sama rozdzialka - no podobna jesli chodzi o obszar gry). Jak ktos potrzebuje giery na K500 to na priva. Pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malinek - spróbuj najechać na grę wybrać więcej, potem ekran i tam są jakieś ustawienia co do rozdzielczości... przynajmniej w K700 tak mam, więc może w K500 coś się znajdzie podobnego...

1308316[/snapback]

Witam! Jestem raczej laikiem;) i nie za bardzo wiem jak w ogóle można zmienić wielkośc wybranej gry, te orginalne są gites ale juz te, które ściągnąłem wrzucane są do katalogu "inne", i tyle nawet spróbować ich otworzyć nie można:/ no chyba, że trzeba je jakoś modyfikować?? pobierałem .jar'y z sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam proźbe :

malinek-- czy mógł byś dać jakieś linki do gierek jakie wkładasz animacji , motywy,aplikacjie, itp. czy mozesz a jak masz na dysku albo coś to napisz w każdej chwili gg- 3083460.

Inne osoby jak mają coś to 500i to też prosze o kontak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam proźbe :

malinek-- czy mógł byś dać jakieś linki do gierek jakie wkładasz animacji , motywy,aplikacjie, itp. czy mozesz a jak masz na dysku albo coś to napisz w każdej chwili gg- 3083460.

Inne osoby jak mają coś to 500i to też prosze o kontak .

1351480[/snapback]

Zajzyj - http://k500i.hut1.ru/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...