Skocz do zawartości
Electron

W Jaki Programie Zrobic Wizytowke?

Rekomendowane odpowiedzi

j.w. w czym moge zrobic ladnie wygladajaca wizytowke -nie chodzi mi o jakies wodotryski tylko wizytowka ma byc stonowana i z klasa.z gory dzieki wszystkim za pomoc.pozdrawiam

Edytowane przez Electron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power Point ??!! oc****ś ? power point służy do robienia prezentacji, jeśli chcesz jakiś prosty program to MS Publisher, jeśli coś lepszego to zawsze można pokombinować w Corelu albo Photoshopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power Point ??!! oc****ś ? power point służy do robienia prezentacji, jeśli chcesz jakiś prosty program to MS Publisher, jeśli coś lepszego to zawsze można pokombinować w Corelu albo Photoshopie

1308338[/snapback]

kolejny 13-o latek.... :)

 

wizytoweczki jak najbardziej mozna zrobic w PP a nawet w wordzie :)

 

ja osobiscie wizytowki wyrabialem u poligrafa, ale your choice.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy program do grafiki wektorowej czyli Corel Draw, Adobe Illustrator, Macromedia Freehand.

 

Mozna tez w programach do grafiki rastrowej czyli Corel Photopaint, Adobe Photoshope czy PainShopPro lub GIMP

 

Mozna tez w Wordzie ale dla mnie bylaby to meczarnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny 13-o latek.... :)

 

wizytoweczki jak najbardziej mozna zrobic w PP a nawet w wordzie :)

 

ja osobiscie wizytowki wyrabialem u poligrafa, ale your choice.....

1308368[/snapback]

no rzeczywiscie PP to swietny program ze znakomitej serii office, PP to nawet nie warto instalowac, nie ma gorszego shitu, takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

kolejny 13-o latek.... :)

 

wizytoweczki jak najbardziej mozna zrobic w PP a nawet w wordzie :)

 

ja osobiscie wizytowki wyrabialem u poligrafa, ale your choice.....

1308368[/snapback]

sorry ale SWOJE wizytowki robiles u poligrafa?? a co Ty taki niekumaty jestes ze samemu nie dasz rady zrobic?? pewnie dales z 30gr za wizytowke co??

 

ja juz sie wizytowek narobilem ze hohohohoho...strzele ze z 300 roznych projektow dla roznych ludzi w swoim zyciu zrobilem..wydrukowalem?? jejka naprawde nie mam pojecia...z 80.000 sztuk??napewno tyle jesli nie wiecej...i nie ma w tym zadnej filozofii..no oczywiscie poczatki sa ciezkie, ale wytarczy ze ma sie troche wyobrazni i mozna stworzyc cos naprawde fajnego...

 

aha no i oczywiscie TYLKO COREL...nie wyobrazam sobie robienia wizytowek w Wordzie (jak niektorzy tu pisza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corel będzie najlepszy, sam pracuje w drukarni i robienie wizytówek to codzienność, większość trzepie w corelu, jak nie ma grafiki to w Adobe Page Maker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...