Skocz do zawartości
maybach

Kodeki Video

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taki problem, ze nie wiem jakim kodekiem video jest zakodowany film Dzien Swira (wielkosc: 341 568 kB). Pewnie ktos z Tweakowcow juz tez go sciagnal z Kazy to fajnie by bylo jakby mi pomogl :D We wlasciwosciach jest napisane ze kodek to DivX, a ja mam DivX-a 5.0, XViDa i jeszcze inne smieci, ale tego filmu nie otwarzaja :cry:

 

Audio jest w mp3 i jest OK

 

Pozdrawiam

Maybach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, ze nie wiem jakim kodekiem video jest zakodowany film Dzien Swira (wielkosc: 341 568 kB). Pewnie ktos z Tweakowcow juz tez go sciagnal z Kazy to fajnie by bylo jakby mi pomogl :D We wlasciwosciach jest napisane ze kodek to DivX, a ja mam DivX-a 5.0, XViDa i jeszcze inne smieci, ale tego filmu nie otwarzaja :cry:

nimo codec - tam jest wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pomoglo, zainstalowalem NIMO, wielkie thx, a bez klopotow sie nie obeszlo, najpierw instalujac dalem full opcji (tzn. wszystkie mozliwe) no i po instalacji, juz mi zaden film sie nie otwarzal, a WMP i Vplayer sie zawiszal :( , wiec to usunalem i zainstalowalem to co bylo zaznaczone domyslnie i teraz all is OK :D

 

dziwne, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pomoglo, zainstalowalem NIMO, wielkie thx, a bez klopotow sie nie obeszlo, najpierw instalujac dalem full opcji (tzn. wszystkie mozliwe) no i po instalacji, juz mi zaden film sie nie otwarzal, a WMP i Vplayer sie zawiszal  :( , wiec to usunalem i zainstalowalem to co bylo zaznaczone domyslnie i teraz all is OK  :D 

 

dziwne, nie ?

Nie ;) mialem identycznie na 2 komputerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kodekami jest troszke innaczzej niż z kaską. Im więcej tym gorzej :twisted:

Najlepiej wywalić z systemu wszystkie Kodeki i zapuścić Nimo_pack, a z niego: divix3.11, divix5.02, Xvid + kodek AC3 i tyle!

Nie instalujcie różnych pseudo ulepszaczy obrazu, filtrów itp.

Efekt może być taki że albo już niczego nie odpalicie, albo będzie chodziło b wolno.

Polecam ten sposób -> sprawdziłem na XP i wszystko hula ja trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...