Skocz do zawartości
T0udi

Audioscrobbler - Zapraszam Wszystkich Melomanów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim http://www.audioscrobbler.com/ Polega to na tym, ze instalujesz plugin do swojego odtwarzacza, obsługiwane to:

* Winamp

* Windows Media Player 9

* iTunes (Windows)

* iTunes (Mac)

* foobar2000

* XMMS/Beep Media Player

* AmaroK

* QCD

* Rhythmbox

* J. River Media Center

* SlimScrobbler

* AmiScrobbler (MorphOS)

* Noatun

Zakładasz konto w serwisie i nawet nie musisz podawac maila dosłownie expresowa rejestracja. Po instalacji plugina nazwa każdego kawałka ktorego słuchasz wędruje do twojego profilu. W ten sposób tworza się wiarygodne statysktyki, kto czego slucha, jaki kraj czego slucha etc. Poza tym sam poznasz lepiej swoje gusta ;) Z czasem twój profil zostanie porównany z reszta i pojawia sie twoi muzyczni sasiedzi czyli osoby ktore maja np 70% takie same statystyki jak twoje i mozesz sobie przy okazji u niego obczaic nowe zespoły o ktorych nie miales pojecia :)

jest tez mozliwosc tworzenia grup wiec zakladam grupę Tweak:

http://www.audioscrobbler.com/group/Tweak

 

Rejestrowac się i wstępować w szeregi :) trzeba pokazać klasę! :)

 

Mój profil to:

http://www.audioscrobbler.com/user/t0udi/

 

Testowałem na xmms, winamp, foobarze i wszystko śmiga. Nie ma żadnych reklam, pop-upów i tego całego syfu po prostu wierne statystyki :) Swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądała lista przebojów dla grupy Tweak :) jakiej muzy słucha się więcej na naszym forum :)

 

BTW napisałem ten post w tym dziale, bo jest to kolejny masowy projekt jak seti itp.

Edytowane przez T0udi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze maja wazniejsze rzeczy na glowie niz sprawdzanie szarych userow z powodu statystyk lol Czy ja pirace ? Równie dobrze mogliby wejsc na kaze/emule itp wyszukac byle jaki kawalek i spisac sobie pierwsze 1000 adresow IP i juz maja roboty na rok. Przeciez to plaga. Na tej stronie jest tylko info czego slucham. Wzieliby sie lepiej za te dyskoteki nafaszerowane narkotykami i złodzieji samochodowych, a o korupcji nie wspomne ;/

 

Wiec dołanczać do projektu i stworzymy liste przebojów tweak'a !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze watpie, moze i w stanach beda czekowac takich userow, w uk czy we francji

ale tutaj ? juz bardziej prawdopodobne ze bill bedzie robil kontrole w firmach czy pracuja na oryginalnych windowsach niz to ze beda nas udupiac przez audioscroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze watpie, moze i w stanach beda czekowac takich userow, w uk czy we francji

ale tutaj ? juz bardziej prawdopodobne ze bill bedzie robil kontrole w firmach czy pracuja na oryginalnych windowsach niz to ze beda nas udupiac przez audioscroba

1466317[/snapback]

Audioscrobbler scztuje tylko tagi, nigdzie nie zapisuje zrodla czy to orginalne CD. czy mp3 kupione w necie czy tez nielegalne mp3. Wiec na jakiej podstawie mieli by latac po chatach i sprawdzac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...