Skocz do zawartości
Psysiu

Slyszal Ktos Moze O Monitorach Mag?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam MAGa PS576 od około dwóch lat. Jakoś obrazu jest bardzo dobra, smużena nie widać. Gdy go kupowałem kosztował prawie 1800 zł (15"). W tym czasie 17" kosztowała około 2500 zł. Niestety mój przedmówca chyba nie bardzo się orientuje w produktach firmy MAG, która akurat specjalizuje się w monitorach i to wcale nie z segmentu LOW END :) Niestety jej wyroby nigdy nie były najtańsze, stąd niezbyt wielka popularność wśród polskich nabywców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

Ja jestem uzytkownikiem 17" CRT na kineskopie FD Trinitron od 6 lat i powiem jedno:

Ta firma zawsze robila zajebiste MONITORY CRT , co do LCD sie nie wypowiem.

 

Ale CRT ma nienaganne, no i niestety nie byly nigdy tanie.....

 

Ale to stare dzieje

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat o lcd tej firmy nic nie wiem - mam jeden crt w domu tej firmy i musze powiedziec ze to typowy monitor low-end

hehehhe :lol:

Mag robi świetne monitory CRT nie wiem jak LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat o lcd tej firmy nic nie wiem - mam jeden crt w domu tej firmy i musze powiedziec ze to typowy monitor low-end.

1320512[/snapback]

ja poprzednik u góry heheh żaden low end.Ta firma robi bardzo fajne monitory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...