Jump to content

japa

Stały użytkownik
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About japa

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/19/1966

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  2732346

Profile Information

 • Skąd
  Gorzów
 1. W multimediach masz ADSL ??? Przecież w tej sieci potrzebujesz modemu DSL, który jest dodatkowo tańszy od ADSL. Ja w MM mam TL-WR741ND za 90zł od ponad roku i naprawdę nie narzekam. Wystarczy ustawić szyfrowanie na WPA2 i filtrowanie MAC i masz w zasadzie spokój.
 2. japa

  Opera

  Dzięki serdeczne. Oczywiście zadziałało. Sam bym w życiu do tego nie doszedł. A tak swoja drogą, co było powodem usunięcia tego przycisku ?
 3. japa

  Opera

  Czy u was po aktualizacji do 11.50 brak jest możliwości rozwinięcia paska adresu (po prawej jego stronie) ? Sprawdzałem na dwóch kompach - identyczna sytuacja. Po powrocie do 11.11 jest znowu ok.
 4. No niezupełnie. Ja przeszedłem od 1 marca z 6 na 2Mb i teraz po 24:00 mam tylko 8Mb :( Wcześniej przy 6 działało bez problemu w wyznaczonych godzinach na 20.
 5. japa

  Opera

  Dobrze działają wam gesty myszy ? W poprzednich wersjach mały ruch w dół i miałem otwartą stronę na nowej karcie. Taraz muszę wykonać tak na oko ze trzy może cztery razy dłuższy ruch myszą. Zdjęcia na stronach allegro też znowu nie wyświetlają się za pierwszym razem.
 6. A ile teraz wyszło na tej karcie przy twoim sprzęcie w 3dMark06 ?
 7. Kable w tym przypadku to chyba jednak najmniejszy problem. Problemem jest natomiast dopasowanie poziomu sygnału z gitary do wejścia. Raczej na 100% nie da się tego zrobić w prosty sposób na wejściu PHONO gdyż było to wejście przeznaczone specjalnie do gramofonów z wkładką piezzo. Oprócz bardzo dużego wzmocnienia, posiadało ono też zupełnie inną charakterystykę niż pozostałe wejścia, dopasowaną właśnie do tego typu wkładki (bardzo mocne podbicie wzmocnienia w dolnym zakresie częstotliwości). Podłączenie gitary pod to wejście spowoduje, że prawdopodobnie otrzymasz efekt fuzza.
 8. Jednak nie wytrzymałem i dzisiaj rano zadzwoniłem do BOK-u. Rozmowa oczywiście przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ale jej wynik juz taki nie jest. W Gorzowie według konsultantki "informatycy" od miesiąca nie moga dojść przyczyny słabej przepustowości internetu. To że coś jest nie tak znalazło potwierdzenie u mojej konsultantki. Dziwi mnie fakt, że moi sąsiedzi z klatki ( osiedle Staszica Gorzów ) mają podwojoną prędkość w określonych godzinach a ja nawet nie mam tej podstawowej za którą płacę. W zasadzie na stałe mam jakieś 1,5 Mb i ściąganie pomiędzy 170-190 Kbs, gdy wcześniej bez proble
 9. W pakiecie z tv analogową, cyfrową i telefonem internet 6 Mb mam za 59 zł bez limitów - w godzinach 23-13 prędkość zwiększona do 8 Mb. Dodatkowo na telefon mam darmowe 1500 minut miesięcznie na wszystkie stacjonarne w Polsce. Razem za wszystko płacę 164 zł.
 10. A jak u was w ostatnim czasie (2-3 tygodnie) ze zwiększaniem prędkości od 23-13 ? U mnie to kompletnie przestało działać. Obecnie mam łącze 2Mb a tak naprawdę to tą prędkość mam bardzo sporadycznie. W praktyce mam 1-1,5 Mb. Dałem sobie z tym co prawda spokój, bo od 1 marca mam mieć według nowej umowy 6Mb (8Mb od 23-13). Dopiero wówczas będę walczył z MM gdy nie będzie jak należy. Niemniej ciekawy jestem czy u was jest podobnie. Usługa jest w Gorzowie.
 11. Wpakujesz 200 czy więcej złotych w kartę na AGP i za chwilę stwierdzisz że to jednak nie ta wydajność. Naprawde lepiej rozważyć dołożenie paru złotych więcej i przejście na PCIe. Posłuchaj dobrych rad kolegów powyżej, bo bez sensu jest pakować kasę w karty z AGP.
 12. To może niech ona szuka samego HDD a nie laptopa ??? A tak na serio, to z pewnością fajnym rozwiązaniem w tej cenie jest DELL_Studio_1555
 13. U mnie w trzech takich przypadkach winnym okazał sie sterownik do USB 2.0 dostarczany przez producenta płyty. Bez niego wszystko śmigało jak należy. Po zainstalowaniu powyższego sterownika, po każdym włożeniu pendriva następowała zwiecha systemu :(
 14. A próbowałeś połączenia komp - drukarka bez pośrednictwa routera. Niby nie powinno to mieć znaczenia, ale spróbować można. Kabel oczywiście kros, ale można sprawdzić też na prostym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.