Skocz do zawartości
Anastazja

Motorola V220 Czy Cx65 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny dylemacik dotyczący telefonów siemensa cx65 i motoroli v220.Ten pierwszy ma wieeeelki wyswietlacz wiec pewnie i zdjecia super!!!Do tego kamere( co prawda pare minut ale zawsze coś) Za to Moto ma mp3 ale malutki wyswietlacz i brak PODCZERWIENI...ale za to jest bardzoo ładniusia.Kolejny problem polega na tym ze nigdy nie mialam do czynienia ani z jednym ani z drugim telefonikiem,jedynie widzialam jak one wyglądaja...wieć jeśli moglibyście mi poradzić który z modeli byłby lepszy to byłabym bardzo wdzięczna :) :roll: ;)

post-107931-1110389317.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do motorili i tak pewnie wejdzie mało mp3, a siemens jest zaj****, na dyktafon możesz sobie nagrać jakąś muze ;), a cx65 ma dobry aparat, duży wyświetlacz, diody też ma fajne ;) w ogóle to ja bym brał siemnsa, jeżeli chcsz słuchać mp3 to kup odtwarzacz a nie telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sx65 .... spoko jest.. jednak bateria sformatowana prawidlowo trzyma max 3 dni.. co moim zdaniem jest niewystarczajaco na nowe telefony .. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V220 to porażka... to jest motorola v50 z kolorowym wyświetlaczem :/ olej tą motke... kup cx`a

1712659[/snapback]

Popieram przedmowce...

Mam CX65 i M65 w domu i moge je spokojnie w tymprzypadku polecic :D

Bardzo duzo mozliwosci personalizacji, dosc dobre fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v220 jest o wiela fajniejsza! a co do robienia zdiec to ich jakosc nie zalezy od wyswietlacza tylko od aparatu, w tym wypadku rozniacy duzej niema ;/;;/

1712638[/snapback]

nie no nie wpadl bym na to :D :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...