Skocz do zawartości
grass

Abit Kv8-pro - Czy Warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

a co sadzicie o tej plycie ??? Abit KV8-PRO

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13198

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14049

 

pod ktorego slota lepiej kupic ?? czy 939 daje cos tak naprawde ??? procek na 754 moge miec o ponad 100 zl taniej ... myslalem o A64 3000 ... dziwi mnie ta roznica w taktowaniu miedzy tymi samymi prockami tylko pod inny slot .

 

wstyd sie przyznac ale wypadlem troche z obiegu :) wystarczy spojrzec w podpis :) ... za Nforcem nie przepadam a ta plyta

na via Abita wyglada calkiem przyjemnie ... doradzcie cos czytalem ten topic http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=108869 ale z niego nic nie wynika ew jakas inna plyte do tych 390 zl ... bardziej by mnie interesowalo jak sie na tej plycie "siedzi" .

 

 

 

mam nadzieje ze ktos odpisze

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

a co sadzicie o tej plycie ??? Abit KV8-PRO

1319313[/snapback]

siedzi się na niej całkiem przyjemnie

jesli hardcoreowo nie podkręcasz to nie ma co narzekać - raczej do 280 HTT problemy nie występują. jeden koega z forum zrobił 300HTT także całkiem nieźle.

Problemy są tylko z pamieciami po ostrzejszym o/c- szczególnie winbondy nie działają powyżej 225MHz z niewiadomych przyczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej brac s939 ,ale jezeli ktos nie ma pieniedzy to mozna brac s754

s754 umiera ,ale bedzie to robil bardzo powoli dzieki A64 Mobile

jednak roznica 50pln na plycie jest mala ,ale znam sklep gdzie KV8pro kosztuje 300pln a AV8 370pln to juz roznica rosnie

ten sklep to znak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tej plycie ??? Abit KV8-PRO

1319313[/snapback]

 

Z czystym sumieniem polecam Ci KV8PRO. Miałem kiedyś taką płytę i twierdzę że jest naprawdę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV8 PRO jest naprawde spoko... mozna krecic w miare dobrze, ale do "siódmych potów" z kompa to bym polecil bardziej DFI LAN PARTY... chociaz abit daje uGURU :P :D , a to dopiero jest przyjazne urządzonko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV8 PRO jest naprawde spoko... mozna krecic w miare dobrze, ale do "siódmych potów" z kompa to bym polecil bardziej DFI LAN PARTY... chociaz abit daje uGURU :P :D , a to dopiero jest przyjazne urządzonko :]

1321531[/snapback]

wczoraj instalowaleml nowy bios kv8p_21 do mobo i po restarcie plyta zaczela wyc, do tego wywalala jakis blad cmos, dopiero powrot do starego kv8p_19 pomogl ale wyc nie przestala trzeba bylo ja wylaczyc w biosie.

 

ktos z was juz wgrywal nowy bios do tej plytki i mial ten sam problem ?

 

ps. teraz mobo pokazuje kod 4.8. jak byl nowy bios wywala ... zapomnialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Warto brać tego Abita, mo egzemplarz jest stabilny jak diabli, wcześniej miałem epoxa 8KDA3J ale mi nie podpasił. Po zmianie BIOS-u na nowy 21 - zero problemów płyta bootuje normalnie i dalej jest stabilna

Pozdrawiam

GMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, dziwne a może plik z biosem jest w jakiś sposób walnięty???

Bo u mnie nie było żadnego problemu, robiłem update spod windowsa - zresztą jak zwykle. I musisz mi na słowo uwierzyć że wsio jest ok.

Pozdrawiam

GMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, dziwne a może plik z biosem jest w jakiś sposób walnięty???

Bo u mnie nie było żadnego problemu, robiłem update spod windowsa - zresztą jak zwykle. I musisz mi na słowo uwierzyć że wsio jest ok.

Pozdrawiam

GMC

1333054[/snapback]

jak aktualizowalem spod windy to ciagle cos sie chrzanilo, teraz zrobilem to przy stracie kompa (ALT+F2) i sie udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...