Skocz do zawartości
Magik_17

Gf 6600 Pod Pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mianowicie nie wiem jaka kartę kupić mam do dyspozycji 600zł... wacham sie czy kupić: Gigabyte PCX6600 128MB TV/DVI który kosztuje 530zł... to musi być konieczny karta pod pci-e... a moze jeszcze powiem ze kompa mam glownie do rozrywki (gram) i jestem wymagającym graczem... moja dotychczasowa karta to gf2 mx/mx 400 32 mb wiem to zlom... pozdro

Edytowane przez Magik_17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

580zł w pcprojekt x700 mozna podkrecic do pro i jest lepsza od tego x700, test były na twojepc.pl

p.s

jestes wymagajacym graczem a miałes 2mx? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak najbardziej polecam karty z serii GF6600

zreszta nie tylko ja, we wszystkich testach widac ze to najlepsze karty w cenie wlasnie do 600zł

polecam moja karte

ekstra sie podreca

tu masz link do przykladowego sklepu

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14647#

a tu ta sama karta, ale z wyzszym taktowaniem GPU, niby seria seria Turbo Force, co ciekawe za to sama cene

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16092#

za okolo 600 zł masz GF6600 z 265 MB pamieci

patrz na rodzaj chlodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak najbardziej polecam karty z serii GF6600

zreszta nie tylko ja, we wszystkich testach widac ze to najlepsze karty w cenie wlasnie do 600zł

polecam moja karte

ekstra sie podreca

tu masz link do przykladowego sklepu

1323077[/snapback]

Mam jeszcze jedno pytanie... jakiego producenta brac, bo wiem ze od producenta zalezy jak mocno mozna podkrecic to cacko... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie... jakiego producenta brac, bo wiem ze od producenta zalezy jak mocno mozna podkrecic to cacko... pozdro

1323947[/snapback]

 

nie bierz karty z 256 MB, to nie ma sensu, wez ze 128 MB, bedzie 100zł w kieszeni

jaki producent....ja wzialem gigabyte

z 300/550 zrobilem 460/710 !!!

i jeszcze nie doszedlem do maximum

tylko nie mam czasu na testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm 6600? za mniej niz 600zl mozesz miec x700pro na allegro(a za dokldanie 600 z 256mb ramu) i bedzie to na pewno lepsze niz 6600nongt

1324883[/snapback]

ty ale przy odrobinie szczescia tego 6600 moge wykrecic na 6600gt hehe i to bardzo mozliwe nie wiem jakos nie jestem przekonany do radeonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty ale przy odrobinie szczescia tego 6600 moge wykrecic na 6600gt hehe i to bardzo mozliwe nie wiem jakos nie jestem przekonany do radeonów...

1330498[/snapback]

Nawet przy masie szczęścia nie skręcisz 6600@GT :) Ipossible .... gddr3 przy wyzszych taktowaniach chodzą, natomiast zwykle za nic Ci nie podejdą do chocby tych 450mhz(900). Radek X700pro hmmm...nie wiem nie chce się wypowiadać do czynienia nie mialem z tym stworem - jest topic. Mimo to uważam ze 6600 w cenie 500, wyrwiesz taniej, jest bardzo korzystnym zakupem! W tym przedziale radki wysiadają, X700pro mysle ze winien kosztować w granicach 6600, najwyzej leciutko więcej. Wyzsze kategorie cenowe, dla mnie wygrywają radki i sam czaję się na X800XL

:rolleyes:

256mb to oczywiscie chwyt :/ Ogranicza tylko mozliwosci OC, modele te mogą tez posiadać osłabione pamiątki.

 

Co do Twojego wyboru...może mój 6600 od Gigabyte'a ale Turbo Force Edtion ?

Moj topic, obadaj - http://forum.purepc.pl/index.php?act=ST&f=...=0#entry1333279

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena x700pro zblizona do 6600?  to Ci dobre :D

1334956[/snapback]

Hehe przesadzilem ;) A dobre to by napewno było :D Raczej chodzilo mi o normala X700. Wracająć, pytanie jest o 6600 a nie o X700 ktorego tutaj wtrąciles...

Pozdro

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze masz racje zamieszalem, ale pytanie bylo "Mam pytanie mianowicie nie wiem jaka kartę kupić mam do dyspozycji 600zł" a kazde x700 pro i nie pro jest duzo szybsze niz 6600 wiec chyba nie popelnilem az takiej zbrodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie teraz to juz nie wiem co brac chce jak najlepsza karte pod pci-e w cenie do 600zl... pomuzcie mi wybrac... powiedzcie cos wiecej o cenach i wydajnosci tych radków x700... kurde no i mam problem

1342183[/snapback]

Hm, ja za swoja dalem na allegro rowne 600zl. Wersja Gigabyte x700pro z aktywnym chlodzeniem(regulowana predkosc wiatraczka) 256MB i VIVO z 3 letnia gwarancja(mial miesiac jak kupilem,cena kupna byla 990zl).

Wydajnosc, jesli interesuja Cie czyste marki to:

2001(bardzo zalezny od mocy procesora): ~22000

2003(mniej zalezny ale jednak):~7200@~8200

2005(hm roznica miedzy 1GHz a 2GHz prockiem dawala wynik o 150 mniejszy):~3150@~3500

 

Na gf6600Gt beda wyniki ciut wyzsze, jesli Ci sie uda uzywana dostac z taka cene to super.

 

Ale jesli chcesz sklepowe ceny i przeznaczyc 600zl, to gt za tyle nie dostaniesz a jedynie 6600. x700 z pasywnym chlodzeniem dostaniesz za mniej niz 600zl a wydajnosc '03 ~6500 '05~2800, za to gf6600 mozna ladnie podkrecic, ale cos ostatnio te podkrecone zaczynaja ludziom szwankowac.

Wiec wybor nalezy do Ciebie, tyle ze strony edyty (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...