Skocz do zawartości
AirMax

Probsy Z Poczta Na O2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

od 2 tygodni nie mam dostepu na moja skrzynke, moge jednak wysylac z niej emile.. gdy loguje sie z www, wyswietla sie bialy ekran z textem

"504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time."

w outlooku zatrzymuje sie w momencie " trwa uwierzytelnianie".

pisalem do o2 dziesiatki emili z prosba o pomoc i do dzis nie mam odpowiedzi, od kilku dni probuje sie do nich bezskutecznie dodzwonic.. moze tu ktos mi powie co jest grane

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz server poczty przychodzącej/wychodzącej ? Ja jade na pop3.tlen.pl i jakoś działa , ale ogólnie tlen ostatnio tlen faktycznie daje ciałą. Jak nie podnieśli wielkości konta do 1 GB wszystko naprawde pięknie działało a teraz jak wysyłam po hasło do bramki sms ery to dostaje je różnie od 10 min do kilku godzin . Na of.pl takie samo hasło dostaje od razu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego tak jest :-P

 

Poniewasz poczta o2.pl jest wykorzystywana przez program peer2mail do udostepniania plikow :)

 

 

Cos jak serwery ftp

 

 

Od poczatku marca piraci wymieniaja sie plikami przez o2 :?

 

Dzienie wrzucaja po kilka GB na serwery o2 i dlatego tak chodzi a nie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku marca piraci wymieniaja sie plikami przez o2  :?

 

1328661[/snapback]

Skąd masz takie info że akurat o2 jest obciażaony przez taką forme wymiany plików ? Równie dobrze mogliby upatrzeć sobie jakiś zagranicznych operatorów. Jesteś jakimś Adminem o2.pl ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info że akurat o2 jest obciażaony przez taką forme wymiany plików ? Równie dobrze mogliby upatrzeć sobie jakiś zagranicznych operatorów. Jesteś jakimś Adminem o2.pl ? :?

1328676[/snapback]

I upatrzyli... korzystali z gmail od pazdziernika... ale teraz gmail zablokowal dostep i producent programu peer2mail dodal na poczatku marca obsluge o2 i korzystaja od teraz z o2 :blink:

 

Na forach warezowych az sie roij od tego stuffu z o2 :?

 

---> CLICK

 

Link jest do forum producenta peer2mail :twisted: Nie ma na tym forum zadnych nie legalnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...