Skocz do zawartości
gorky1000

Szukam Gry Na Wzor Tekkena Lub Virua Fight Na Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy w ostatnim czasie wyszla na peceta jakas gierka ktora chocby troche przypominala gry wspomniane przeze mnie w tytule postu?

dlaczego na peceta nie wychodza taki dobre tytuly?

pozdrawiam

Edytowane przez gorky1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowcipnis :lol: :lol: a ja chce odpowiednika gran tourismo 4 na peceta :lol: :lol:

tematy bijatyk na PC byly wielokrotnie omawiane, odrobina dobrej woli i znajdziesz odpowiedz gdzies na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowcipnis  :lol:  :lol:  a ja chce odpowiednika gran tourismo 4 na peceta  :lol:  :lol:

tematy bijatyk na PC byly wielokrotnie omawiane, odrobina dobrej woli i znajdziesz odpowiedz gdzies na forum.

1323296[/snapback]

 

nie chce mi sie szukac:)

moze jednak podpowiesz jakis tytul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w ostatnim czasie wyszla na peceta jakas gierka ktora chocby troche przypominala gry wspomniane przeze mnie w tytule postu?

dlaczego na peceta nie wychodza taki dobre tytuly?

pozdrawiam

1323284[/snapback]

 

jak znajdziesz to daj znac, z nowszych to mozna pograc w soul calibur na emu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno gralem na ps2 w za*** bijatyke podobna do tekena ale grało sie Słynnymi RAPERAMi.... i wiem ze ta gra jest też na PC.

Jak sobie przypomnie Nazwe to podam :)  :-P 

POZDRO ALL

:lol: Def Jam Vendetta, albo druga czesc niepamietam jak sie nazywa :] . I ciekawi mnie w czym ci wrestling Tekkena przypomina? :lol:

 

 

Acha i jeszcze chcialem napisac, ze oczywiscie gry nie ma na pc

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Last Bronx - klasyka lepsza od tekkena 5 :P A tak serio to na mame32 chodzi Tekken 2,3 i TTT tylko,ze nie maja dzwieku http://www.emuasylum.com/index.php?page=em...ors&system=MAME <--- emu i nie tylko :) (Sciagac czwartego od gory by tekkeny chodzily,czyli advanced)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bijatyki są domeną konsol i niech tam zostaną  :D Chcesz lać po mordzie, kup konsolę  :D

1325004[/snapback]

A czemu ma tak zostac? Co zlego jest w PC ze tego typu gry nie moge sie tutaj ukazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma tak zostac? Co zlego jest w PC ze tego typu gry nie moge sie tutaj ukazac?

1325902[/snapback]

jakoś nie bardzo sobie wyobrażam, gry w tekena 5 na kompie to tak jak bym gral w jakiś szybką gre fpp na konsoli.

 

 

niby można by bylo na pc podlączyć pada i grać w bijatyki ale , to tak samo jak by do konsoli podlaczyć klawiature i mysz.

 

piec się srednio nadaje do bijatyk, wyścigów samochodowych, platformówek, gier zrzecznościowych i gier z widokiem TPP.

 

w wyścigach nie wyobrażam sobie grania na klawie, tutaj pad anologowy jest niezastąpiony, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

to jest twoje zdanie, wielu ludzi ma inne :? najlepiej jakby na pc w ogole zadne gry nie wychodzily tylko FPP i RTS no i moze RPG.

PS. I tak juz nie dokladam nic do kompa. Zbieram na PS 3 :D

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie bardzo sobie wyobrażam, gry w tekena 5 na kompie to tak jak bym gral w jakiś szybką gre fpp na konsoli.

niby można by bylo na pc podlączyć pada i grać w bijatyki ale , to tak samo jak by do konsoli podlaczyć klawiature i mysz.

 

piec się srednio nadaje do bijatyk, wyścigów samochodowych, platformówek, gier zrzecznościowych i  gier z widokiem TPP.

 

w wyścigach nie wyobrażam sobie grania na klawie, tutaj pad anologowy jest niezastąpiony, :)

Chryste co za tekst "pc sie nie nadaje bo nie" . Naprawde twoje argumenty sa zalosne. Gry nie wychodza bo spece od marketingu doszli do wniosku, ze sie nie oplaca ich robic na pc i tyle. Tak jak bylo z FinalFantasy. Na psx'ie sprzedawaly sie w milionach, a na pc w tysiacach wiec przestali je konwertowac bo im sie to nie oplacalo.

Btw, w tpp o wiele wygodniej gra sie na klawie+myszka niz na padzie. Nierozumiem tylko z jakiego powodu w Vice city mozna ustawiac sens myszki tylko w jednej osi, naprawde bez sensu, ale i tak wygodniej niz na padzie...

 

Ps. Podlaczam pada do mojego kompa i jakos wcale mi sie to dziwne nie wydaje...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na kompa nie powinny wychodzic bijatyki, ale jak by juz wychodzily to porownaj sobie dzisziejsza grafe z konsoli a z kompa i to nad czym pracuja programisci dla roznych platform i to przemawia za kompami. a pozatym kompa co pare lat mozesz ulpszyc a konsoli nie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste co za tekst "pc sie nie nadaje bo nie" . Naprawde twoje argumenty sa zalosne. Gry nie wychodza bo spece od marketingu doszli do wniosku, ze sie nie oplaca ich robic na pc i tyle. Tak jak bylo z FinalFantasy. Na psx'ie sprzedawaly sie w milionach, a na pc w tysiacach wiec przestali je konwertowac bo im sie to nie oplacalo.

Btw, w tpp o wiele wygodniej gra sie na klawie+myszka niz na padzie. Nierozumiem tylko z jakiego powodu w Vice city mozna ustawiac sens myszki tylko w jednej osi, naprawde bez sensu, ale i tak wygodniej niz na padzie...

 

Ps. Podlaczam pada do mojego kompa i jakos wcale mi sie to dziwne nie wydaje...

1326074[/snapback]

 

 

ja wyrazilem swoje zdanie, ty masz inne i to szanuje.

 

jestem tym szcześciażem, że posiadam wszystkie next geny oraz w maire dobrego pc wiec mam na ten temat jakieś zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyrazilem swoje zdanie, ty masz inne i to szanuje.

 

jestem tym szcześciażem, że posiadam wszystkie next geny oraz w maire dobrego pc wiec mam na ten temat jakieś zdanie :D

1326267[/snapback]

jakim cudem masz nextgeny?

myslałem ze nextgeny to ps3 xkloc 2 itd...

ja moze sobie kupie gejmkuba...bo jest w miare tani....

nie widzi mi sie wydawac na konsole 1k gdy za taką kwote mozna miec kompa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem masz nextgeny?

myslałem ze nextgeny to ps3 xkloc 2 itd...

ja moze sobie kupie gejmkuba...bo jest w miare tani....

nie widzi mi sie wydawac na konsole 1k gdy za taką kwote mozna miec kompa....

1326289[/snapback]

 

no dobra mam wszystkie stare konsole. ps2 xkloca i gacka, do tego jeszcze szaraczka :)

 

nie ma to jak inteligentne zdanie

 

"nie widzi mi sie wydawac na konsole 1k gdy za taką kwote mozna miec kompa...."

 

to tak jak bym się pytał matki czy kupuje pralke lub lodówke?

 

obydwie rzeczy sa pottrzebne, jednak służa do czego innego .. :wink:

 

dobra ja juz się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piec się srednio nadaje do bijatyk, wyścigów samochodowych, platformówek, gier zrzecznościowych i  gier z widokiem TPP.

 

w wyścigach nie wyobrażam sobie grania na klawie, tutaj pad anologowy jest niezastąpiony, :)

1326038[/snapback]

Komputer nadaje sie wcale nie mniej do gry w wyscigi czy bijatyki niz konsola. Mi tam na klawiature wygodnie sie gra we wszystko a samo zainteresowanie tego typu produkcjami moglo by byc wysokie jesli gra bylaby wydana na poziomie.

 

to jest twoje zdanie, wielu ludzi ma inne :? najlepiej jakby na pc w ogole zadne gry nie wychodzily tylko FPP i RTS no i moze RPG.

1326059[/snapback]

Dobrze, w takim razie ja sugeruje wrocic do podstawego zadania komputerow osobitych czyli postawienia w pracy, pisania w wordzie i ewentualnie szperania w necie. Wkoncu do tego zestaw - wielkie pudlo, maly monitor (;)) i klawiatura + myszka najlepiej sie do tego nadaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ps2 to teraz nie kosztuje cos kolo 600zl?

1326340[/snapback]

tak , potem jeszcze memorka, i ripper

 

"obydwie rzeczy sa pottrzebne, jednak służa do czego innego"

służą dokładnie to tego samego, z tym ze na piecu sobie oblookam filmosa, pogadam z ludzmi na gg i poklikam na tweaku;]

 

ostatnio kumpeli zlożyłem pieca za 600ziko bez grafy....

nie gorszy od tych które macie w podpisach... w dodatku z monitorem 17stką;]

a na kosnolke wydam koło 900ziko i będe grał w głupie młócki, albo pseudo rpg....

mgsa nie lubie :P

prawda jest taka ze na konsole wychodzą albo tępe napierdalanki albo zrecznosciówki...

rzeczywiscie wypas...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś napisał w tekkena 3 można spokojnie pograć na PC przez emulator i gra się bardzo dobrze, a teksty w stylu, że komputer czy konsola się do czegoś nie nadaje pozostawie bez komentarza bo chyba takie wypowiedzi są nie do końca przemyslane.

 

ostatnio kumpeli zlożyłem pieca za 600ziko bez grafy....

nie gorszy od tych które macie w podpisach... w dodatku z monitorem 17stką;]

Możesz podać ten super config za 600 złotych bo teraz dobry monitor 17" tyle kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zrobiło w wątku, zacznę może od końca...

 

(...)a na kosnolke wydam koło 900ziko i będe grał w głupie młócki, albo pseudo rpg....

mgsa nie lubie :P

prawda jest taka ze na konsole wychodzą albo tępe napierdalanki albo zrecznosciówki...

rzeczywiscie wypas...

1326685[/snapback]

Prawda jest taka, że oprócz tej całej masy dennych gierek, wychodzą też perełki które nie jednemu sprzędzają sen z powiek, np. ostatnie mega-premiery PS2 czyli MGS3 oraz Gran Turismo 4. Te gry stanowią wielki magnes który przyciąga graczy lubiących gry na najwyższym poziomie, bez względu na platformę i ja osobiście dla tych dwóch gier postanowiłem zmarnować trochę kasy :D Co jest jeszcze gorsze, na innych platformach niż Playstation 2, też są perełki które nie wyjdą na PC, naprzykład HALO 2 czy Gackowy Resident Evil (kilka części). Zazdroszczę ludziom takim jak kolega rockers, którzy mają wszystkie platformy i święty spokój. Chcę grać więc gram, i już. Też bym tak chciał... A wogóle powinni zrobić jedną, obowiązującą platformę do grania, bazującą na wypasionym PC :D I byłby spokój na wieki...

 

A czemu ma tak zostac? Co zlego jest w PC ze tego typu gry nie moge sie tutaj ukazac?

1325902[/snapback]

To było tylko i wyłącznie, moje subiektywne zdanie o konkretnym gatunku gier. Nienawidzę bijatyk i jak dla mnie, może ich wogóle nie być na PC ani na konsole :D

A PC uwielbiam i zawsze będzie to dla mnie"namber łan" !

 

PS. I tak juz nie dokladam nic do kompa. Zbieram na PS 3 :D

1326059[/snapback]

I bardzo mądrze, PS3 będzie fajne :D

 

jestem tym szcześciarzem, że posiadam wszystkie next geny oraz w miare dobrego pc wiec mam na ten temat jakieś zdanie :D

1326267[/snapback]

Zazdroszczę !

 

--------------------------------------------

 

I jeszcze jedno, wiecie ile kosztuje na Allergo nowa PStwo ?

 

666 złotych, coś w tym musi być... :D :D :D

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe grał w głupie młócki, albo pseudo rpg....

mgsa nie lubie :P

prawda jest taka ze na konsole wychodzą albo tępe napierdalanki albo zrecznosciówki...

rzeczywiscie wypas...

1326685[/snapback]

no tak :blink: To co mowisz jest bez sensu. Jakie pseudo rpg? Final Fantasy to nie jest wcale pseudo rpg tylko rpg w nieco innej formie. Grales w Vagrant Story na PSXa? To sproboj - gierka posiada wszystkie atuty japonskiego erpega bez mangowego klimatu. A poza tym taki Morrowind jest gra konsolowa, a na piecu jest tylko konwersja. Ale dla ciebie to tez chyba pseudo rpg.

 

A dla tych, jak to nazwales, tepych napierdalanek, glupich mlocek, zrecznosciowek kupuje konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...