Skocz do zawartości
greg505

Temp. Dysku Przy Starcie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dyskiem z podpisu.

Przy uruchomieniu kompa po nocy (ok 8 godzin wylaczony) system wstaje przez okolo 5 min :blink: :mur:

od razu po wlaczeniu systemu sprawdzam temerature a tam dysk ma 15 stopni. I dopuki nie dojdzie do okolo 25 stopni nic na kompie nie da sie robic tak wolno dziala :mur: jak temp przekroczy ten 25 i dojdzie do 30 to jest juz wszystko ok Hdtach pokazuje 50Mb/s. Problem sie powtarza codziennie rano, dodam ze w ciagu dnia przy restracie system sie uruchamia ok 30 sekund.

Dlaczego tak sie dzieje? Temp w opkoju to ok 25 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na moim samsungu tez tak mam,a przyczyną jest albo niedokładny przetwornik temperatura-napięcie lub program którego używasz nie poprawnie odczytuje temp.np.everest , w górnym zakresie temperatur wskazania są poprawne (sprawdzałem termometrem cyfrowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuje sie tak niska temperatura, tylko jej skutkiem. codziennie rano jest to samo, myslalem nawet nad postawieniem systemu od nowa, ale mysle ze nic to nie zmieni :mur: podczas dnia przy restartach nie ma zadnego problemu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dyskiem z podpisu.

Przy uruchomieniu kompa po nocy (ok 8 godzin wylaczony) system wstaje przez okolo 5 min :blink:  :mur:

od razu po wlaczeniu systemu sprawdzam temerature a tam dysk ma 15 stopni. I dopuki nie dojdzie do okolo 25 stopni nic na kompie nie da sie robic tak wolno dziala :mur: jak temp przekroczy ten 25 i dojdzie do 30 to jest juz wszystko ok Hdtach pokazuje 50Mb/s. Problem sie powtarza codziennie rano, dodam ze w ciagu dnia przy restracie system sie uruchamia ok 30 sekund.

Dlaczego tak sie dzieje? Temp w opkoju to ok 25 stopni

1323431[/snapback]

Czyli musisz zamontować grzałke jak w starym diesel -u :-P :-P :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...