Skocz do zawartości
Zac

Logitech Dual Action -problem

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprawilem sobie pada jak w tytule i mam znim problem otoz niemoge go skonfigurowac. W colinie 4 nie moge ustawic sterownaia na digital i gazu/hamulca na analog wogle partcznie nic sie nie da ustawic. i stad moje pytanie czy na tym padzie da sie cos takiego ustawic czy nie?? scignalem najnowsze stery ale one nic nie pomagaja. Pad dziala albo caly digital albo tylko sterownaie jest analogiem nie wiem co robic pomozcie dzieki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze chcesz miec skrecanie na d-padzie i gaz/hamulec na analogowej galce? jesli tak to po pierwsze wyraze zdziwienie twoimi preferencjami. ja zawsze gram prawa gała - sterowanie, lewa - gaz/ham

 

masz wingman profiler? (aktualnie chyba 4.40) w nim da sie ustawic wszystko, wiec przy odrobinie samozaparcia na pewno ci sie uda. pierw sprawdz we wlasciwosciach pada czy wszystkie osie, przyciski oraz d-pad dzialaja poprawnie.

ja mam innego pada logitecha (rumblepad) wiec nie wiem jak to wyglada u ciebie, ale moze po prostu musisz wybrac czy kozystasz z galek czy z krzyzaka (d-pada)?

w profilerze mozesz poprzestawiac osie, przypisac osiom i przyciskom inne funkcje (np mycha, przyciski klawiatury itd)

 

takze na pewno sie da, jeszcze nie spotkalem sie z gierka, ktorej w ten czy inny sposob nie udaloby sie skonfigurowac - najwyzej trzeba troche pokombinowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO dobrze rozumujesz ja tak kiedys gralem na playu i tak bym cchial grac tu wczesniej mialem wingmana extrema bez galek teraz kupilem dual action wzor playowego pada i w profilerze ciezko mi jest cos ustawic bo w grze sa inne ustawienia i te nie dzialaja i w grze niby moge to wszysto ustawic tylko przycisk zatwierdzajacy ok nei jest podsiwtlony i nie zatwierdza tego. nie wiem czemu za cholere kombinuje i nie moge:) ale skoro mowisz o profilerze to na bank sprobuje dzieki za info pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj na odwrot to zrobic. np jesli gierka pisze ze gaz to 'oś X+' to w profilerze dla danej galki ustaw ta wlasnie oś.

 

ps. wydaje mi sie jednak ze na playu defaultowo sterowanie jest na lewej gałce, a nie d-padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...