Skocz do zawartości
kalos

Jakie Najwieksze Napiecie Dla Thoroughbred-a

Rekomendowane odpowiedzi

t-bird czy t-bred ?? chyba t-bred

1325195[/snapback]

mniejasz o wiekszosc wersja procka to AIUGA0247 i naprawde moge az 2.0 napiecie ustawic?? az mi sie nie chce wierzyc!!!!!!!!!

Edytowane przez kalos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co to jest szukajka ? a wiesz moze ze ona nie gryzie ? no to moze sie teraz o tym przekonasz ? u gory jest opcja szukaj wpisujesz : bezpieczne vcore i na 3 stronach napewno znajdziesz to co Cie ciekawi a potem zagladniesz do faqa o tym mobo i zobaczysz co trzeba zrobic aby takie vcore bylo stabilne i nie zabilo Ci zasilki

 

no juz widzisz to wcale nie jest takie trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz powiedziec skad taka wartosc wyrwales ?

eh bezpieczna granica przy oc ... to chyba troche sprzeczne bo o ile sie nie myle to nie ma bezpiecznych granic jak sie bawisz w podkrecanie a kazda zmiana vcore moze zakonczyc sie smiercia proca - ale ze tak sie nie dzieje to inna sprawa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i AMD powiedziało:

"nie będiesz dawał więcej niż 1.85V, gdyż to jest wg nas granica bezpieczna"

blah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz powiedziec skad taka wartosc wyrwales ?

eh bezpieczna granica przy oc ... to chyba troche sprzeczne bo o ile sie nie myle to nie ma bezpiecznych granic jak sie bawisz w podkrecanie a kazda zmiana vcore moze zakonczyc sie smiercia proca - ale ze tak sie nie dzieje to inna sprawa ;]

1325313[/snapback]

 

no nie wiem mam teraz ustawione na 1.9 i chodzi mi narazie tabilnie na 9,5x200 to chyba dobrze jak na ten typ proca????

Edytowane przez kalos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficialnie nie ma ale przeciez jakas wytrzymalosc maja struktury rdzenia. Ja osobiscie staram sie nie przekraczac 1.75 na moim Bartonie, chyba ze do testow to wtedy granica wynosi 2V ;)

1325323[/snapback]

co to mi za zabawa tylko do testow jak sie osiagnie jakis polapap to trzeba go trzymac chyba ze jest niestabilnie

btw te wartosci bierzecie z biosu ... to podobnie jak Wasze wartosci maja one znaczenie orientacyjne (czytaj bajkowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to calkiem stabilnie chodzi 0 zwiechow bledow czy czegos tam ale widze ze bede muslal zjechac z vcorem bo dlugo mi nie pojedzie a chcialbym go jeszcze sprzedac niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam cały czas mam ustawione na 3200+ (1,65V 200 *11) Mi to wystarcza w zupełności więc nie widze dlaczego mam mieć non stop wykręcony na maksa komp.

1325417[/snapback]

 

tak fajnie ale zobacz ze masz Bartona a ja sie pytam T-berd A (NIE B ) jawet nie maze o takich ustawienach na moim

Edytowane przez kalos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak bezpieczna granica!!!!

Z 2 strony ile mozna dac. Na nf7 jest to 2.3v ale watpie bys mial odpowiednie chlodzenie i doswiadczenie.

Mi ostatni padlo mobo i proc razem za nia podazyl przy 1.8v!!!!

Mimo iz chlodzeniem byla kaskada berkut`a i doswiadczenia nam nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam cały czas mam ustawione na 3200+ (1,65V 200 *11) Mi to wystarcza w zupełności więc nie widze dlaczego mam mieć non stop wykręcony na maksa komp.

1325417[/snapback]

 

tak fajnie ale zobacz ze masz Bartona a ja sie pytam T-berd A (NIE  B ) jawet nie maze o takich ustawienach na moim

1325453[/snapback]

Czy ja mówie że musisz mieć na 3200+

Skoro ci obecne taktowanie jest za słabe to go podkręc tylko jak długo czasu będziesz mieć max OC to ci prędzej czy później coś zdechnie. Raczej prędzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak bezpieczna granica!!!!

Z 2 strony ile mozna dac. Na nf7 jest to 2.3v ale watpie bys mial odpowiednie chlodzenie i doswiadczenie.

Mi ostatni padlo mobo i proc razem za nia podazyl przy 1.8v!!!!

Mimo iz chlodzeniem byla kaskada berkut`a i doswiadczenia nam nie brakuje.

1325458[/snapback]

tyle ze u mnie temp oscyluje pomiedzy 49-53 to zalezy jakie mam napiecie ustawione przy normalnym urzywaniu nie patrze na stres bo to zadko sie u mnie zdarza

teraz mam 11x166 v1.85 i uwazam ze to jest najrosadniejsze przy pamieciach 1x333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze u mnie temp oscyluje pomiedzy 49-53 to zalezy jakie mam napiecie ustawione przy normalnym urzywaniu nie patrze na stres bo to zadko sie u mnie zdarza

teraz mam 11x166 v1.85 i uwazam ze to jest najrosadniejsze przy pamieciach 1x333

1325470[/snapback]

dobre wyjście z takiej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuja mnie Twoje zrodla czy moze  wiesz to na zasadzie kolega kiedys Ci powiedzial albo cos takiego

1325479[/snapback]

amd tak napisało?

niedawno był zresztą taki sam temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...