Skocz do zawartości
Patrox

Cooler Master Stacker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc ,co myślicie o tej obudowie?Sprzedałem swojego big towera chiefteca serię dragon i mysle nad kupnem jej.Macie może jakies ciekawe pomysły na tuning a może gdzieś widzieliscie?Zapraszam wszystkich posiadaczy Stackerów. Pozdrawiam i dziekuje za porady. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a co my teraz mamy Ci powiedziec? W ogóle to co ma na celu ten temat? Kolo wlasnej adoracji posiadaczy Stackerów? Czy chcesz zmodowac swoja obudowe i nie wiesz co zrobic? Moze poszukaj inspiracji w necie, co? Przeciez jest tego sporo. Jeden z "sensowniejszych" topicow ostatniego czasu... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakies ciekawe pomysły na tuning a może gdzieś widzieliscie?Zapraszam wszystkich posiadaczy Stackerów. Pozdrawiam i dziekuje za porady. :)

1326867[/snapback]

Ja mam! Przemaluj tą bude na różowy, dowal różowe katody (koniecznie pod spód!) kolejno wzdłuż budy daj dwa paski koloru czarnego albo białego, a na froncie daj napis - "SztritRejser".

 

^.^

 

A tak na serio - ta buda jest bardzo ciekawa i w rzeczywistości wygląda bardzo ładnie, ale same wykończenie wnętrza obudowy pozostawia wiele do życzenia - aluminium bez połysku, matowe czy jak to tam nazwać :( Przydałoby się wykończenie takie jak w obudowach Thermaltake'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam! Przemaluj tą bude na różowy, dowal różowe katody (koniecznie pod spód!) kolejno wzdłuż budy daj dwa paski koloru czarnego albo białego, a na froncie daj napis - "SztritRejser".

 

^.^

 

A tak na serio - ta buda jest bardzo ciekawa i w rzeczywistości wygląda bardzo ładnie, ale same wykończenie wnętrza obudowy pozostawia wiele do życzenia - aluminium bez połysku, matowe czy jak to tam nazwać :( Przydałoby się wykończenie takie jak w obudowach Thermaltake'a.

1327014[/snapback]

 

Srodek mnie grzeje bo i tak chyba pomaluję w jakims koleorze fluorescencyjnym!!Chiefteca miałem w pomaranczu i super się swiecił pod UV. Chcę tą bude bo jest rozwojowa i nie taka ciężka.Dragon jest tak ciężki że wędrówka po wieczorne rozgrywki w sieci była uciążliwa.A tak w ogóle do wszystkich to chciałem spytać czy nie widzieliście jakiś ciekawych modów w sieci bo wiadaomo żę rady są bez sensu bo każdy ma inny gust.Sorki za bzdury i dzięki za rady.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...