Skocz do zawartości
Dragonn88

Nie Ma Dzwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo niechcą sie zainstalowac sterownki do karty muzycznej. Mam SB live 5.1. i windows XP sp2. Wczesniej mi normalnie chodziły sterowniki, mam orgilnalne jak kupywałem karte, i sciągłem z neta sterowniki i NIC. :cry: Puzniej włączyłem karte dziwękową co jest w płyvie głównej i tez sie nie da zainstalować sterowników. Niby sterowniki sie normalnie instalują i restartuje sie windows, ale dzwięku dalej nie ma :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź głośniki.Sprawdź w mixerze czy nie Mute.Wyłącz kompa,wyjmij SB i uruchom,odinstaluj stery,restart i tryb awaryjny.Drive cleanerem usuń pozostałości po sterach Creative.Wyłącz kompa,włóż kartę,powinien ją znaleść i wtedy zainstaluj stery.Karta na płycie w biosie oczywiście wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak mówiłes i dalej jest to samo. Jak kopuje pliki z cd to wyskakuje na koncu komunikat ze sterowniki nie zostały poprawnie zinstalowane czy coś podobnego :cry: Juz chyba prubowałem wszystkiego oprucz formata :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że coś się windzie stało. Nie pozostało Ci chyba już nic innego, format, stery a dopiero SP2.

Pozdrawiam!

1328770[/snapback]

Juz tak zrobiłem, zainstaluje sterowniki i na koncu wyskakuje komunikat ze sterownki nie zostały poprawnie zainstalowane :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...