Skocz do zawartości
DR.Zepsu

Wymiana Płyty Głównej. Pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

Padła mi płyta ta z podpisu. Musze na szybko kupić nową czytałem te przyklejone tenaty ale nie uzyskałem odp.

 

Moimi faworytami do kupna są:

 

1. Abit NF7-S2 260zł

2. Abit NF7-S 340zł

3. Abit NF7-SL 330zł

4. Abit AN7 360zł

5. ASUS A7N8X-E 310zł

 

i może 6. EPOX 8RDA3+ 391zł

 

 

Może jakies inne propozycje??

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abit nf7 zwykly jesli nie chcesz miec extra dzwieku i nie bedziesz kozystac z sata na SL lub jakis epox 8rda+/3+ , ja asusa nie bralbym , nf7-s2 sobie calkowicie daruj , no i an7 tez moze byc choc z nimi to roznie jest , poczytaj topiki o tych plytach a dowiesz sie wiecej o uzytkowaniu kazdej z nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Abit AN7 to różni sie od NF7- S, SL tym że ma wyświetlacz kodów post i układ zwany uGuru, a NF7-SL różni sie od samej "Eski" tym że niema przejściówki Abit Seriell 2 (z Sata na ATA). Jeśli sie pomyliłem to prosze sprostować :wink: (Każdy ma prawo :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flota to jest tylko że dostepność w sklepach to już gorzej. Gościu proponował mi jakiegoś gigabyte . Asusa mają na stanie i abita nf7 bez sata. Chyba wezme tego NF7-S tylko zamówić go będe musiał w moim mieście.

Edytowane przez DR.Zepsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...