Skocz do zawartości
smug

Sempron 3000+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy opłaca się kupić Semprona 3000+? z rdzeniem barton? jest to wydajniejsza jednostka od athlona XP 3000+ z rdzeniem barton?

Proszę o pomoc !

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrde zastanow sie troszke, Semrpon ma 256kb cache a barton 512kb, Semrpon to tzw low-end, konkurent Celerona D a Barton to byly konkurent P4...

Widze z podpisu ze masz nie kreconego bartona 2500+ i plyte na ktorej bez problemu puscisz go na 3200+ (11x200=2,2ghz) a zaoszczedzona kase co bys wydal na nwoy procek wyslij mi jak darowizne na poczet imprez plenarnych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrde zastanow sie troszke, Semrpon ma 256kb cache a barton 512kb, Semrpon to tzw low-end, konkurent Celerona D a Barton to byly konkurent P4...

Widze z podpisu ze masz nie kreconego bartona 2500+ i plyte na ktorej bez problemu puscisz go na 3200+ (11x200=2,2ghz)  a zaoszczedzona kase co bys wydal na nwoy procek wyslij mi jak darowizne na poczet imprez plenarnych  :lol:

1330103[/snapback]

sempron 3000+ jest na rdzeniu barton :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy opłaca się kupić Semprona 3000+? z rdzeniem barton? jest to wydajniejsza jednostka od athlona XP 3000+ z rdzeniem barton?

Proszę o pomoc !

Pozdro

1330001[/snapback]

Napisz to po polsku. Z tym sempronem to ja o czym nie wiem??? ;P

 

 

No qrde zastanow sie troszke, Semrpon ma 256kb cache a barton 512kb, Semrpon to tzw low-end, konkurent Celerona D a Barton to byly konkurent P4...

Widze z podpisu ze masz nie kreconego bartona 2500+ i plyte na ktorej bez problemu puscisz go na 3200+ (11x200=2,2ghz)  a zaoszczedzona kase co bys wydal na nwoy procek wyslij mi jak darowizne na poczet imprez plenarnych  :lol:

1330103[/snapback]

Oj ty wiedzy nie masz, nie wypowiadaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz to po polsku. Z tym sempronem to ja o czym nie wiem??? ;P

Oj ty wiedzy nie masz, nie wypowiadaj sie.

1330281[/snapback]

Heh a czy ja nie po Polsku?Starałęm się napisać dość oczywisto... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy opłaca się kupić Semprona 3000+? z rdzeniem barton? jest to wydajniejsza jednostka od athlona XP 3000+ z rdzeniem barton?

Proszę o pomoc !

Pozdro

1330001[/snapback]

 

sempron 3000+ jest na rdzeniu barton  :wink:

1330111[/snapback]

chiiiba jednak nie barton, tylko Thoroughbred ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz w swoim bartku odblokowany mnoznik to ustaw z 11 na 12 i bedziesz mial bartona 2700+ co sie rowna sempronowi 3000+ :)

 

Ale lepiej jak dasz rade pusc bartka na 11x200 i ciesz sie antkiem 3200+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego semptronika :) po malym oc z 2000@2200 mhz w sisoft sandra 2005 wynik identyczny jak Athlon3000+... :D spoko!!!

Acha jakby ktoś wiedział jak odblokować mnożnik na nim to prosze o post.

Edytowane przez KozaH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...