Skocz do zawartości
Szemhazej

Gainward Powerpack! Ultra/1760pcx Xp Gs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Właśnie wymieniłem standardowy wiatraczek gainwarda na cichszy - nie dosc ze w koncu cicho w pokoju to jeszcze temperaturka niższa. Sle chcialbym wymienic te smiesze aluminiowe radiatorki ktore sa orginalnie montowane na pamieciach karty na miedziane REVOLTEC (juz leza w szuflatce) ale mam problem jak sciagnac te orginalne. nie chce uzywac takich srodkow jak zamrazanie karty czy rozgrzewanie pamieci do granicy mozliwosci. czy ktos zna inny i bezpieczniejszy sposob aby takie radiatorki sciagnac?

 

Pozdrawiam Szem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie wymieniłem standardowy wiatraczek gainwarda na cichszy - nie dosc ze w koncu cicho w pokoju to jeszcze temperaturka niższa. Sle chcialbym  wymienic te smiesze aluminiowe radiatorki ktore sa orginalnie montowane na pamieciach karty na miedziane REVOLTEC (juz leza w szuflatce) ale mam problem jak sciagnac te orginalne. nie chce uzywac takich srodkow jak zamrazanie karty czy rozgrzewanie pamieci do granicy mozliwosci. czy ktos zna inny i bezpieczniejszy sposob aby takie radiatorki sciagnac?

 

Pozdrawiam Szem

1331745[/snapback]

wykluczyles sprawdzone bezpieczniejesze metody. Zostalo ci sciagniecie ich na sile.. byle nie razem z kosciami pamieci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w moim ganwardzie też sciągałem radiatorek,ale tylko dlatego że byłem ciekaw jakie memorki tam są.mogę ci doradzić żebys użył noża i żyletki ,nożem delikatnie podważ a żyletką podcinaj klej z taśmy klejącej łączący radiatorek z pamięcią. Życzę sukcesu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Dzieki za odpowiedz. choc temat juz nie aktualny, bo juz sobie poradzilem... jak?... wlasnie zyletka delikatnie podcinalem (bez posilkowania sie nozem) i bardzo ladnie, nie uszkadzajac kosci pamieci radiatorki zeszly.

 

Szem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...