Skocz do zawartości
funfel

WC z 4Maxa... update:to juz predzej od mate'a :)

Rekomendowane odpowiedzi

planuje sobie zrobic wc na komponentach z 4maxa

1.blok na cpu

2.blok na gpu

3.chlodnica

4.of course weze

5.pompka i tutaj mam pytanie jaka bedzie roznica w temp miedzy 600l/h i 1200/h :?: :?:

6.cold plate

 

co sadzicie o takim zestawie, procka specjalnie nie podkrecam, najbardziej mi chodzi o cisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 6 - roznica bedzie w wydajnosci :P

 

ad all - dlaczego w tak drogim sklepie ??????????????

to wtedy gdzie by mozna bylo sensownie kupic ?? na forum od cholery tego bylo i nie wiem co wybrac??

Kupuj bezposrednio u producenta :)

http://www.bloki.wodne.prv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kupuj bezposrednio u producenta :)

http://www.bloki.wodne.prv.pl/

jakos roznicy cenowej nie widze, dokladnie te same ceny blokow i zapinek nie wiem jak z chlodnica bo nie ma

Kup wiecej u Mate, dostaniesz rabat :)

Chlodnice w motoryzacyjnym za 80 zl.

Chyba taniej nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na szrocie za 3 dyszki masz fajną nagrzewniczkę.

tiaaaa , z kamieniem i innymi dodatkami inside :?

Kamień to żaden proble zobacz nagrzewnice Thorna ona jest chyba ze szrotu wygląda znacznie lepiej od tej Mate

Chyba troszke przeginasz :?

Jak nowka moze wygladac gorzej o takiej odswierzonej ze szrotu :idea: 8O

Nie mam nic do chlodnicy Thorna, ale staraj sie byc obiektywny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na szrocie za 3 dyszki masz fajną nagrzewniczkę.

tiaaaa , z kamieniem i innymi dodatkami inside :?

Może i z dodatkami ale nie za 30 tylko za 12 (trzeba się umieć targować :D :D :D ). Nawet doliczając koszt czyszczenia (woda + jakiś kret albo coś podobnego) to mnie wyszło mniej niż 15 pln.

Od razu doadm że wcale nie twierdzę że będzie ona lepsza od lublinowskiej ale za 15 napewno warta rozważenia. Ponadto nikt mi chyab nie wmówi że za 15 pln by takowej nie kupił (no może jeszcze trochę pracy prócz kasy trzeba włożyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasir

Wiem ze wielu woli za pare groszy kupowac takie rzeczy, no problem.

Ja natomiast zazwyczaj trzymam sie jednej zasady, gdy skladam jakis sprzet : wszystko ma byc bardzo dobrej jakosci, i najlepiej nowe.

To ze wydam na to 5 x tyle co inni, nic mi nie przeszkadza.

Mam przynajmniej poczucie ze all jest OK.

Kilka razy "przejechalem sie" na roznych uzywkach, i teraz rozumie stare powiedzenie (s.p. dziadka) Tanio kupisz, 2 razy kupisz

Zgadzam sie z tym, i raczej rzadko odstepuje od tej zasady 8)

Jednak kazdy ma swoje zdanie na ten temat, i nie mam zamiaru nikogo na nic namawiac, moge tylko polecac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasir

Wiem ze wielu woli za pare groszy kupowac takie rzeczy, no problem.

Ja natomiast zazwyczaj trzymam sie jednej zasady, gdy skladam jakis sprzet : wszystko ma byc bardzo dobrej jakosci, i najlepiej nowe.

To ze wydam na to 5 x tyle co inni, nic mi nie przeszkadza.

Mam przynajmniej poczucie ze all jest OK.

Kilka razy "przejechalem sie" na roznych uzywkach, i teraz rozumie stare powiedzenie (s.p. dziadka) Tanio kupisz, 2 razy kupisz

Zgadzam sie z tym, i raczej rzadko odstepuje od tej zasady  8) 

Jednak kazdy ma swoje zdanie na ten temat, i nie mam zamiaru nikogo na nic namawiac, moge tylko polecac  :P

Popieram całkowicie. Już tyle razy przejechałem się na szajsie, że teraz kupuję tylko porządny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasir

Wiem ze wielu woli za pare groszy kupowac takie rzeczy, no problem.

Ja natomiast zazwyczaj trzymam sie jednej zasady, gdy skladam jakis sprzet : wszystko ma byc bardzo dobrej jakosci, i najlepiej nowe.

To ze wydam na to 5 x tyle co inni, nic mi nie przeszkadza.

Mam przynajmniej poczucie ze all jest OK.

Kilka razy "przejechalem sie" na roznych uzywkach, i teraz rozumie stare powiedzenie (s.p. dziadka) Tanio kupisz, 2 razy kupisz

Zgadzam sie z tym, i raczej rzadko odstepuje od tej zasady  8) 

Jednak kazdy ma swoje zdanie na ten temat, i nie mam zamiaru nikogo na nic namawiac, moge tylko polecac  :P

Popieram całkowicie. Już tyle razy przejechałem się na szajsie, że teraz kupuję tylko porządny sprzęt.

Nie twierdze że nie masz racji...

Ale jak ktoś zamierza tak jak ja złożyć wc niskim kosztem to warto i takie rozwiązanie rozpatrzyć. Jak bym miał na wc jakieś 300-400 to łyknąłbym nówkę ale mam 150 i szukałem na szrocie.

Więc zależy od sytuacji.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...