Skocz do zawartości
PavCO

Hattrick

Rekomendowane odpowiedzi

Moze wydaje ci sie nudny, bo zaczales grac i jestes w VII lidze. Pewno nie wiesz o co tam w ogole chodzi. W hattricka nie mozna grac jeden dzien i powiedziec ze jest nudny, trzeba kilku miesiecy aby poczuc sie prawdziwym managerem swojego klubu. Do hattricka trzeba miec cierpliwosc a tobie jak mi sie zdaje jej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód dla jakiego HT jest lepszy od MZ??

 

2 mecze w tygodniu właśnie... a dlaczego??

Bo nie wszyscy mają czas żeby codziennie rozgrywać po dwa mecze...

 

Kolejne??

- rozbudowane finanse

- w miarę niezły engine (choć przydałyby się poprawki, w końcu są ciągle wprowadzane)

- gra jest trudna, ale do opanowania (tak samo jak PES4 w opozycji do FIFA2005)

 

Ale jak ktoś nie chce się wciągnąć to się nie wciągnie i tyle :)

Nie będę się tu przekomarzał... w MZ grałem 1 dzień, w HT już 9 miesięcy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hattricku po prostu za mało sie dzieje 2 mecze w tygodniu to za malo zeby przyciagnac moja uwage a w MZ jesli sie gra w pucharach i FL-ach to mozna nawet miec i 15 meczy dziennie jesli ktos chce pozatym jakos MZ bardziej przypadl mi do gustu w Hattricka gralem tylko 4 miesiace i zostawilem druzyne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hattricku po prostu za mało sie dzieje 2 mecze w tygodniu to za malo zeby przyciagnac moja uwage a w MZ jesli sie gra w pucharach i FL-ach to mozna nawet miec i 15 meczy dziennie jesli ktos chce pozatym jakos MZ bardziej przypadl mi do gustu w Hattricka gralem tylko 4 miesiace i zostawilem druzyne ...

1344079[/snapback]

I to tak fajnie grac 15 meczy dziennie ?

W Hattrick przynajmniej jest blizej rzeczywistosci, 2 mecze w tygodniu w zupelnosci wystarczaja, a nudno nie jest, zapewniam. Na poczatku tez bylem troche nastawiony na NIE, ale jak poczytalem i zapoznalem sie blizej, to juz tak zostalem, a gram ponad rok :) I nawet supportera mam wykupionego :P

Z managerow mozecie zajrzec na www.sokker.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hattricku po prostu za mało sie dzieje 2 mecze w tygodniu to za malo zeby przyciagnac moja uwage a w MZ jesli sie gra w pucharach i FL-ach to mozna nawet miec i 15 meczy dziennie jesli ktos chce pozatym jakos MZ bardziej przypadl mi do gustu w Hattricka gralem tylko 4 miesiace i zostawilem druzyne ...

1344079[/snapback]

:lol:

 

Niezłe, ale ja nie mam czasu codziennie ślęczeć na necie i bawić się w meczyki. To byłoby tak samo jak z The Crimes - pograłem 2 tygodnie i się znudziłem. Ileż można robić ten sam schemat??

 

A naprawdę nudno nie jest. Klimat jest taki że wyczekujesz meczów ligowych. Analizujesz grę przeciwnika. Stosujesz odpowiednie taktyki! Spróbuj w MZ przy 15 meczach dziennie znaleźć słabe punkty rywala? <_<

 

Oczywiście każdy gra w to co lubi :)

 

Kominiara jaki masz team?? :)

Mój to Stal Poniatowa w lidze VI.751 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy jeśli ktoś chce to może grać 1 mecz tygodniowo w lidze ale jeśli ktoś np chce grać w pucharach to już ma 3 mecze a jeśli chce to może grać i 15 i to jest właśnie przewaga MZ nad HT bo w HT nawet jakbyś chciał to nie możesz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hattrick jest świetny, to co że gra się 2 mecze tyogdniowo, ale ile jest treningów które bardzo ulepszają twoich zawodników. Żeby graćw hattrick trzeba się znac na piłce i na zasadach Hattrick, a kto się na tym nie zna no to bardzo mi przykro, ale bardzo na tym traci. Hattrick to nie tylko rozgrywanie dwóch meczy w tygodniu, to świetna "gra" która bardzo wkręca i od której nie możesz się oderwać.

 

 

Osobiście zapraszam do rejestracji na stronie www.hattrick.org i sądze że osobom niezdecydowanym bardziej spodoba się ten serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, fajny i w ogole, ale jak sie probowalem zalogowac z lana to admini robili takie problemy ze zrezygnowalem, ale teraz mam wlasne ip i moze tez sie skusze.

tylko 1 pytaznie: ile czasu dziennie HT zajmuje ? bo jak wiecej niz jakies 15 min raz na 2/3 dni to raczej nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Poświęcasz na HT tyle czasu ile potrzebujesz.

W zasadzie tylko 2x w tygodniu musisz ustawić skład, raz zaklepać sparring.

 

Oczywiście transferów trzeba wypatrywać, ale tego nie robi się codziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Niezłe, ale ja nie mam czasu codziennie ślęczeć na necie i bawić się w meczyki. To byłoby tak samo jak z The Crimes - pograłem 2 tygodnie i się znudziłem. Ileż można robić ten sam schemat??

 

A naprawdę nudno nie jest. Klimat jest taki że wyczekujesz meczów ligowych. Analizujesz grę przeciwnika. Stosujesz odpowiednie taktyki! Spróbuj w MZ przy 15 meczach dziennie znaleźć słabe punkty rywala? <_<

 

Oczywiście każdy gra w to co lubi :)

 

Kominiara jaki masz team?? :)

Mój to Stal Poniatowa w lidze VI.751 8)

1344258[/snapback]

_Amatorzy_

V.193 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać o sparing, kto by ze mna zagrał, moja drużyna nazywa się Pampersiaki. Dopiero zaczynam, ale nawet nieźle sobie radzę. Szukam jakiejś równej drużyny do sparingu. Wiem, że można na forum w Hattricku znaleźć ogloszenia, ale chciałem zareklamowac troszkę ten serwis, bo jest naprawdę świetny !!!!!

 

 

PS. Zapraszam do rejestracji !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoj gust ale dla mnie MZ nie dorasta do piet HT.

Mialem druzyny w oby dwoch serwisach i musze przyznac ze korzystanie z serwisu MZ jest bardzo meczace (pewnie dlatego ze jest bardziej rozbudowany i duzo trudniej jest sie w nim polapac). Pozostawilem druzyne w MZ i raczej juz tam nie wroce gdyz MZ juz jest platny. Zreszta jesli podobno mozna grac tam 15 meczy tygodniowo to nawet nie chce tam wracac.

W HT gram od 1,5 roku i tak naprawde dopiero sie rozkrecam - coraz bardziej mnie tak gra fascynuje. Szczerze mowiac to rozgrywanie meczow nie jest najfajniejsze w HT ale zwlaszcza transfery, rozbudowa stadionu czy tez wyciaganie wychowankow.

Zreszta w MZ tez sa takie funkcje, ale jak juz wspominalem po zalogowaniu sie w MZ i ustawieniu skladu na mecz nie mialem juz ochoty na rozbudowy stadionu nie mowiac juz o szukaniu nowych zawodnikow. Nawigacja jest tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta w MZ tez sa takie funkcje, ale jak juz wspominalem po zalogowaniu sie w MZ i ustawieniu skladu na mecz nie mialem juz ochoty na rozbudowy stadionu nie mowiac juz o szukaniu nowych zawodnikow. Nawigacja jest tragiczna.

Polecam powrót do MZ , wczora właśnie strona uległa bardzo znaczącym zmianom polecam.

 

Co do HT ja miałem odwrotnie grałem w HT rok i mi się znudziło w końcu czytanie w każdym meczu tych samych komentarzy może się znudzić , w MZ moge oglądacz mecze 3d bardzo przyjemnie popatrzyć jak twoja drużyna strzela brameczki , druga sprawa to anlizer bardzo pomocny przy układaniu taktyk na przeciwników ...

 

Ale oczywiście każdy ma swój gust i nie ma sensu porównywanie tych dwóch serwisów , każdy gra w to co lubi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly urok HT polega na sensownym rozlozeniu w czasie pewnych operacji. masz dwa mecze w tygodniu a tygodni jest 14 w sezonie co daje jakies 3.5 miesiaca zabawy. jesli zmarnujesz ten czas lecisz w dol. bedziesz mial problemy jesli porzucisz druzyne i bedziesz proobowal zarejestrowac kolejna lub poprowadzic dwie (i za to wielki uklon panom spod znaku GM bo odwalaja kupe brudnej roboty). wszystko jest tak czytelne i przyjazne uzytkownikowi a do tego przemyslane ze kazdy zblizajacy sie weekend budzi ciagle wiele emocji a zabawie nie ma konca :) HT nie ma rownych sobie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manager zone jest chyba platne :]

 

znacie jakies inne managery rzbudowane jak MZ? moze cos z hokejem albo koszykowka?

Edytowane przez EnderTKD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...