Skocz do zawartości
hadzia

Program Do Zgrywania Mp3 Z Pc Na Tel

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Ludziska potrzebuję jakiegoś programu do zgrywania mp3 z PC do mojego Siemensa SL45i, bo kupiłem telefon na giełdzie ale bez CD z oprogramowaniem ;((( Proszę o podanie chociaż samej nazwy tego progsa, z resztą już sobie poradzę, ale jak ktoś da linka i nazwe to też niepogardzę :P :D :)

 

thx !! czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po podlanczeniu przez kabel usb powinienes widziec telefon w moj kompeter

1336839[/snapback]

 

omg... fest.... niema ! =/( czyt. niemiałeś racji, nic niewidać w "moim komputerze" ) Nie takich rzeczy próbowałem ;] Ale niestety... potrzebny jest do tego program...

1336899[/snapback]

Wow. Mam nadziej że nie kupiłeś jakiegoś kabla na USB do SL45i. Takie kable nie istnieją.

 

Po pierwsze aby uzyskać dostęp do pamięci telefonu oraz karty MMC w SL45i potrzebny jest Data Exchange Software http://communications.siemens.com/cds/fron...00.html#content.

Po drugie zapomnij o zgrywaniu MP3 bezpośrednio do telefonu bo zgranie 6MB trwa ponad 30 minut!!!

Najszybciej będzie przez dodatkowy czytnik kart MMC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel na USB do sl45 oczywiscie istnieje lecz nie polepsza transferu przesylania danych.

Co do programu to TU masz bardzo duzo przydatnych rzeczy do tego fona. Karte mozna wsadzic 512 mb firmy Kingston bez zadnej ingeracji w soft, poczytaj na forum stronki ktorej podalem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj zadnych kabli do USB tylko kup Czytnik kart na USB i styka.

1346788[/snapback]

Kabel USB moze nie pomoze, ale po drobnej modyfikacji oprogramowania i sterownika dostarczanego przez producenta mozna na standarowym kablu wyciagnac pelna predkosc portu szeregowego, wtedy nie jest az tak zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...