Skocz do zawartości
stefan52

Z Czym Do Bloku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym się zabrać za zrobienie bloku wodnego w miedzi. Jako ze nie mam kasy na profesjonalną frezarkę chciałbym się dowiedzieć czym można w domowych warunkach wyfrezować coś w miedzi. Czy np. taka multiszlifierka http://allegro.pl/show_item.php?item=44845310 poradzi sobie z miedzią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo podobna tej samej firmy. obroty od 8000 do 35000. miedz tnie jak maslo.

miedz przy bardzo duzych obrotach tnie ise latwo ale bardzo szybko sie nagrzewa i pazy w lapy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie poprzygladalem blizej i ciezko ladnie zrobic cos w miedzi multiszlifierka.

Najtansza frezarka kosztuje 1300 zl z ruchomym stolem i plynnym przesuwem.

Wiertarka solowa cos kolo 240 zl tylko ciekawe czy dalo by sie zrobic jakos ten ruchomy stół.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wiertarke stołową a ruchomu stół zrobiłem z 2 imadeł, i mam frezarke z płynym przesuwem tylko do plexy i podobnych(twardzoscią) materiałów bo jak zaatakowałem miedz to ciężko(ale to przez frezy lipne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym się zabrać za zrobienie bloku wodnego w miedzi. Jako ze nie mam kasy na profesjonalną frezarkę chciałbym się dowiedzieć czym można w domowych warunkach wyfrezować coś w miedzi. Czy np.  taka multiszlifierka 1337347[/snapback]

 

dziekuje ci za doskonaly pomysl

wlasnie taka kupuje :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wiertarke stołową a ruchomu stół zrobiłem z 2 imadeł, i mam frezarke z płynym  przesuwem tylko do plexy i podobnych(twardzoscią) materiałów bo jak zaatakowałem miedz to ciężko(ale to przez frezy lipne)

1355462[/snapback]

to ciekawe co piszesz a moglbys podac blizej jak zrobiles to z tych dwoch imadel ?

wykorzystales je cale czy tylko sam slimak i mocowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...