Skocz do zawartości
egzekutor666

Muza W Windzie Xp Spowolniona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym, że kiedy odpalam muze, czy to w windows media player czy to winampie, zawsze chodzi jakoś tak spowolniona, trochę bulgocze:-) O co chodzi? Mój sprzęt to athlon 1ghz i 320 ram więc to nie tutaj raczej leży wina. Winde niedawno instalowałem, nie mam zadnych wirusów, trojanów itp. Nawet jak z paska zadań wywale wszystki ikony to tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem polega na tym, że kiedy odpalam muze, czy to w windows media player czy to winampie, zawsze chodzi jakoś tak spowolniona, trochę bulgocze:-) O co chodzi? Mój sprzęt to athlon 1ghz i 320 ram więc to nie tutaj raczej leży wina. Winde niedawno instalowałem, nie mam zadnych wirusów, trojanów itp. Nawet jak z paska zadań wywale wszystki ikony to tak samo.

1340498[/snapback]

Miałem podobny problem. Mnie pomogła zmiana w ustawieniach głośników w panelu sterowania. Tam najlepiej ustawić na głośniki wolnostojące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc .mialem taki przypadek raz ze spowolniona to innym razem poczatek muzy przeciagniety.u mnie to wina kodekow jakie zainstalowalem a raczej wina ich odinstalowania i zainstalowania innych .dobierz sobie niezbedne kodeki,np allplayer-live update i spoko smiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...