Skocz do zawartości
Piwko

Podział Chello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem podzielić chello plus na linuxie. Mam teraz podzielone ne ruterze D-Link ale niemoge ustawić transferu poszczególnym użytkowniką. Mam zamiar do tego kupić kompa Pentium II 266, 128ram, Dysk 3,2. Chciałem się dowiedzieć czy taki komp stayknie i jaką najlepiej dystrybucjie Linuxa do tego wybrać tak żeby w łatwy spośób można to było wszystko ustawić. Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedzi. :D

 

PIWKO... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slackware: łatwy, szybki, bezpieczny, dosć mało zajmuje...

1346396[/snapback]

ale slack jest po angielsku, a mu chodzi o coś polskiego. ja bym polecił baaardzo polską dytrybucję PLD (Polish Linux Distro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale slack jest po angielsku, a mu chodzi o coś polskiego. ja bym polecił baaardzo polską dytrybucję PLD (Polish Linux Distro)

1346814[/snapback]

Że co? Slack jest po takiemu jak se ustawisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? Slack jest po takiemu jak se ustawisz...

1346898[/snapback]

no jak spolonizujesz KDE, konsolę i wszystkie progsy. Slack jest najlepzym distrem, ale jemu chodzi o cos całkowicie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma pecha bo nie ma dystrybucji całkowicie po polsku, nawet polskie dystrybucje nie sa do końca po polsku...

1348081[/snapback]

aurox jest nieźle spolonizowany. ale to mniej stabilna Fedora Core. Dobrze spolonizowany jest też cdlinux.pl , ale to bootowalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok co Ci po spolonizowanym systemie na router/firewall/serwer? i tak manuale sa po angielsku wiekszosc aplikacji i daemonow ma angielska skladnie, google tez mowi tym jezykiem najczesciej wiec radzilbym sie go pouczyc. "Spolonizowane" dystrybucje sa dobre na desktopy dla Pani Kasi ktora jedyne co umie to odpalic OpenOffice .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...