Skocz do zawartości
cinos

Celeron 1,4GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :)  

Ma już ktos tego procka :?:  

Interesuje mnie jak sie kreci :lol:  

I jaką trzyma temperature :D

Nie ma go za duzo osob (przynajmniej zadna na tym forum). Z tego co wiem to kreca sie najgorzej bo pytalem kolesia ze stronki TwojePC i zapodal mi testy celkow - najlepiej wypada C1,0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie jakie tulipany wyjda najwieksze ? ja słyszałem ze na 1.6 sie kończa potem znowu prechistoria na 0.18 :(

ech a nie mona puscic nowych C4 na 0.13? albo odrazy by nie miszac 0.09 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie jakie tulipany wyjda najwieksze ? ja słyszałem ze na 1.6 sie kończa potem znowu prechistoria na 0.18 :(  

ech a nie mona puscic nowych C4 na 0.13? albo odrazy by nie miszac 0.09 :)

Nie można puścić na 0,13 bo to by była za duża konkurencja dla P4. Intel zdecydował się na ten krok przy P3 ponieważ jego los był przesądzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz Intel was zapakował w.... :). I co teraz dopiero sie zacznie lament i posty w stylu co mam zrobic? A jak sie wam Amd radzilo to nie bo celeron sie lepiej kreci i teraz macie za swoje. A z tym 0,9 to sobie poczekacie jeszcze troszke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz Intel was zapakował w.... :). I co teraz dopiero sie zacznie lament i posty w stylu co mam zrobic? A jak sie wam Amd radzilo to nie bo celeron sie lepiej kreci i teraz macie za swoje. A z tym 0,9 to sobie poczekacie jeszcze troszke.

Przestan przesadzac.

Przeciez kazdy wiedzial jak bedzie gdy kupowal celka T.

Niczego nikt nie zaluje. Sprzedam celka z plyta, doloze troche i kupie nowy sprzecior. Pewnie nie bedzie nim AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Kaeres ,że każdy wiedział co robi kupując tulipanka ale moim zdaniem frajerem jest ten co go teraz kupuje :P . Po wyjściu nowego celka dla nowych nabywców intela pozostanie tylko płacz i zgrzytanie zębów hehe (ceny i zero oc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres zaloze sie ze nie wiedziales ze C4 bedzie na 0.18 um i ze Tulipan bedzie produkowany tylko do 1.6ghz. poprostu sie <span style="color:red;">[ciach!]</span>les!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres zaloze sie ze nie wiedziales ze C4 bedzie na 0.18 um i ze Tulipan bedzie produkowany tylko do 1.6ghz. poprostu sie <span style="color:red;">[ciach!]</span>les!

Co sie zrobilem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...