Skocz do zawartości
mlun

Viva La Bam

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie tyle sie trąbi o tym Jacckasie a nigdzie nie słychac o Viva la Bam.Według mnie program Bama Margery jest o wiele lepszy niz jacckas(z samego faktu ze nie robią takich chorych akcji jak Knoxvile czy Steve-O).Jestem ciekawy co wy sądzicie o tym programie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod kamerke :/

akurat rozwalaja co odcinek cały dom i to ze swoich pieniędzy, jeżdza do las vaginas tam tez wszytko demoluja ze swoich pieniadzy, rozwalaja ogród i robia rampe z kilkunstu ton betonu, ze swoich pieniedzy :huh:

 

chciałbym miec tyle kasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YYYY

 

ja jakos nie wierze ze mtv im nie daje kasy za to ;)

 

inna kwestia.....

ja i kumple bez kasy robimy chore akcje.... :>

 

teraz mamy zamiar zrobic sobie jaja z policjantow, tylk oczekamy, az 2 kumpli skonczy 18 zeby nie miec problemow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle ze i to i to jest dobra ale VLB lepsze ;)

Tzn Jackass ma troche inny klimat :D

Mam juz wszystkie sezony Viva La Bam az do ostatniego aktualnego czyli 04x03 ;)

I z Jackass'ów tez wszystkie sezony i filmy

Jestem maniakiem :D

Straight Out Of Compton!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem jeszcze mtv, i ogladalem jak margera bije swojego ojca przed kamerami to normalnie [ciach!]ica czlowieka bierze jak mozna byc takim rozpieszczonym gnojkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem jeden odcinek jak robił w domu most zwodzony, wujkowi chyba bling bling kupywał itp;] może słaby to był odcinek ale mi się nie spodobał, chodź koledzy mowią że czasami niezłe jazdy tam są, mówili że jeden typek motorynką przejechał ponad 1000km i wyprzedził swoich kumpli co jechali samochodem, coś jeszcze wspominał że jechali przez europę i przez polskę jechali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gunball 3000 jak zatrzymali sie w polsce to pili leszki i mówili ze to jedne z lepszych piw jakie pili;]

1346685[/snapback]

wiedzą co mówią :P

 

ps. jak jest to legalne oczywiście, to czy ktoś ma linki gdzie można possysnąć jakieś odcinki ;] B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Viva La Bam, wyje*isty program, lepsze od jackass, ja to z mamą oglądałem, i jej też sie spodobało:D U mnie w klasie jest skład jackass, ale to nie to co tam. Oglądałem VLB jak w centrum handlowym zostali na 24 godziny... Naprawde jeden z lepszych programów, polecam też Wild Boyz, śmieszne ale Viva La Bam wymiata wszystko!!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank dostaja kase od MTV . swoja droga bam ma ich troche $$ no a przedewszystkim ma strasznie wyloozowanego starego (starsza tez ale nie tak jak starego) że nie wspomne o don VITO

 

a bam dzieki kasie jak narazie to dla mnie taki wspołczesny piotrus pan robi co chce i kiedy chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no viva la bam jest zajefajny ale zajefajni też są wildboys ze steve-o i party boyem. A co do hajsu to ludzie oni taki hajs za jeden odcinek dostaja co my w 10 lat zarabiamy kiedyś były cribsy z jackassem i bynajmniej biedni nie są. Jackass to padaka niektóre gagi są tak głupie że dajcie spokój, np :blink: zarzygana jajecznica czy skoki do kanału pełnego gófna to już przesada i wcale nie śmieszne. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bam jechal przez polske?? nie ogladalem  tego odcinka :-| , sam nie wiem kto jest wiekszym wariatem jakassy czy bam mardzer

1346730[/snapback]

to nie był ViVa La Bam tylko Jackas, a polskie panie autostrady zbierałe dobre opinie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po[ciach!]e te programy jak sto kilo gwozdzi i to ze stali rdzewnej.

Dla debili robione.

1346239[/snapback]

nic dodac nic ujac :|

 

a jednaka dodam - bo mnie to nurtuje, co was w tym tak kreci? przeciez to nedzia jak kiepscy

Edytowane przez ayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg to chyba Gumball :D Oglądałem ten odcinek :F

1346848[/snapback]

nie moja wina ze m jest blisko n a palce są krzywe;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...