Skocz do zawartości
piotreq1989

Geforce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pare dylematów bo nową karte kupie sobie gdzieś dopiero w kwietniu. Mam tera Geforce 2 MX 400 64 MB i na karcie znajdują się jakieś bloce Bolec

Możecie mi powiedzieć do czego one służą??? Czy ktoś może mi podać swoje lub nie swoje wyniki o/c z radiatorami na pamięciach bo niewiem czy opłaca mi sie tera kupić. I może mi ktoś dać linka do temata albo do stronki o przerobieniu gf 2 na quatro, bo przerobiłrm przez rivatuner 2 ale chyba coś ni tak poszło, do aktualizacji biosu karty graficznej, i do vmoda też by sie przydało.

Z góry thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF is a "bolec"?

Mozesz sprecyzować...

O kondensatory Ci chodzi?

1352016[/snapback]

no to w górnym lewym rogu zią;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bolców nie namierzyłem

mam taką samą kartę na biurku

tylko mój radiator jest o 2/3 mniejszy i ciorny ;)

u mnie jest jeszcze miejsce do założenia zworki zwanej przez niektórych jumperem, ktoś wie do czego to służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje jumperki to pewnie od TV OUT'a, ja mam takie dwie:O , nie wiem po co aż dwie. POza tym wczoraj zrobiłem sobie VMODa, zamknąłem licznik w Riva Tunerze, Chipset Zimny, karta chodzi i mam 4009trzydemarków dwatysiącepierwszych. Ogólnie teraz jestem zadowolony, ale na Twoim miejscu, kupiłbym coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie przerobiłem ją na Quatro ale dużo to nie dało. Narazie założe super hiper chłodzenie mojego autorstwa. A i jak możesz to powiedz mi lub podaj linka do strony gdzie opisane jest jak to zrobić (zmodować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie quatro bo to nazwa silnika u Audi, tylko Quadro.

Po drugie też mam chłodzenie swojego autorstwa.

Po trezcie. Bardzo prosze: Najprostszy vmod. Ja narazie mam ~122Ohm resystor,bo gośc dał mi w sklepie kiczowaty, ale obok mnie leżą 100etki małej mocy, powinny byc dokładniejsze. Zależności na mojej karcie są takie:

Standart(~2.00v)=200Mhz

~122Ohm mod(~2.50v)=250Mhz

Teraz będę próbował 100etke założyć czyli wyjdzie coś koło 2.65v to myśle że zamkne licznik w RivaTunerze czyli 265Mhz. A tu masz link do innych modyfikacji, w które nie chce mi się bawić (chodzi mi o BIOS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cz ktos pretumaczy mi na polki i wklei ilustracje jak zgobic v-moda na gf2ti 64mbram 128bit

 

prosze bede wdzieczny

 

plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 

email kubolkretacz@neostrada.pl

Edytowane przez kubajakubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...