Skocz do zawartości
samhain

Frost 2 Slim - Prezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

Buehehehe.... ;]

Dzieki djtomas - rozwaliłeś mnie... ;]

Patrzyłem pod względem wydajnosci - nauczysz mnie?

To jak np. spojrzysz na Cascade swoim fachowym okiem...

Oczywiscie pomijajac testy...

Kilka dziurek w miedzi i jakies plasikowe rurki...

Czy to moze byc wydajne? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość bloków odrazu można ocenić patrząc na nie ja ci już mogę zagwarantować że najwydajniejsze w polsce to to nie będzie :)

 

POzdr.

 

PS. a cascade to jest odrębny temat, blok ten jest trochę inaczej produkowany więc nie można go porównywać "okiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze mozna ocenic mniejwiecej jak zostal wykonany, i czy jest duzy opor.... nic wiecej nie da sie wyczytac...

EDIT:

po zaldowaniua zdjec swteirzilem jednak ze pod wzgledem samego wyciecia bloku nie bedzie jednak wydajny.,... chodiz mi np o tw male wciecia na spodzie?! czemu one maja sluzyc?? zeby bloczek ladnie wygladal?? takie mnale nawiercenie nie zadziala na lepsza wydajnosc... opor stawiany przez 3 elemnty za duzy nie bedzie co swiadczy o wiekszej temparaturze bo woda nie bedzie maiala problemow z przeplynieciem przez bloczek :mur: moim zdaniem za malo elemntow ale jaka wydajnosc zobaczymy w testach.. wykonanie wzorowe :)

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość bloków odrazu można ocenić patrząc na nie ja ci już mogę zagwarantować że najwydajniejsze w polsce to to nie będzie :)

 

POzdr.

 

PS. a cascade to jest odrębny temat, blok ten jest trochę inaczej produkowany więc nie można go porównywać "okiem"

1355374[/snapback]

Hmm - ok to ja podam nieoficjalne wyniki - jest lepszy od uriela i starego frosta :) - zatkalo?? :) - sila tkwi w prostocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie zatkało... a kto robił testy?

trzeba będzie kiedyś wysłać wszystkie dostępne bloki do jakiegoś niezależnego instytu badań :)

 

a uriel i frost nie są proste?

 

moim zdaniem wydajność powinna być podobna do abadona

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fireblade3 - aż mnie zatkało... :D bo szczerze mówiąc NIC nie wiedziałem o jego wydajności, oprócz tego że jest lepszy od f1 - w końcu następca....

 

 

venepl - słyszałeś kiedyś o zawirowaniach wody? to może :mur: poczytaj jeszcze forum... :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widze mamy tutaj kolejnego ktory na oko wie lepiej, a jak ktos zrobi test to jest on 'zalezny' :-/ Jesli nie kyniek albo fireblade buhaha to niby kto? Koles to zrob moze sam test.. Twoim zdaniem.. :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo? Stojąc z boku To Kyniek (nic do nie go nie mam i bardzo szanuje go) wydaje sie mniej obiektywny niz Fireblade - Kyniek robi swoje bloki :-> (co nie oznacza ze uwazam ze bylby nieobiektywny) a opcje to mozesz sobie wybrac :-> Tak jak Mate napisal - zawsze zle, zawsze nie tak, byleby zawsze sie dodupic :-/ idzcie sie powiesic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek jeżeli już ma być nie obiektywny to tylko w sprawie wyników swojich bloków, myślę ze testując inne bloki jest w 100% obiektywny :)

 

POzdr.

 

PS. nie zarzucam fireblade3-owi że jest nieobiektywny !

poprostu wolałbym żeby testów dokonał Kyniek - mam do niego zaufanie

chciałbym zakończyć tę nie potrzebną dyskusję... wyrażając swój pogląd że ów ten blok moim zdaniem nie jest rewolucją <kropka>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Będzie też na overclockers :D Sahmain jako przesympatyczny człowiek sam zaoferował blok do testu podczas gdy MCS się wypięło i od Userów załatwiam X3M :/ a X2P nie mam od kogo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wam zależy, to ja załatwię X2p i przetestuję wszystkie te bloki, o ile mi je dostarczycie. Nie ma problemu. W końcu CHIPlab jako jedyne w polsce ma certyfikat jakości ISO, więc ja też muszę sie dostosowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Test bloków które wymieniłem zostanie dołączony do starej recenzji - będzie można sobie porównać ;) bo procedury overclockers.pl są nadwyraz bardzo skuteczne :) i czuwa nad tym grono specjalistów światowej klasy zajmujących się watercoolingiem na codzień ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wam zależy, to ja załatwię X2p i przetestuję wszystkie te bloki, o ile mi je dostarczycie. Nie ma problemu.

1355581[/snapback]

 

jak bloczek wroci do mnie od Kynka i kolejna redakcja nie wyrobi sie z testem dostaniesz go w swe lapki... i bedziesz sie mogl poznecac ta norma i czym tam jeszcze chcesz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

good pomysł :) jestem za (git byłoby jakby bloki home-made też wzieły udział, np. Prison Kyńka) :)

 

POzdr.

1355599[/snapback]

Heheh - czytając tą strone temtau widze w twoich postach Kyniek, Kyniek i Kyniek

ten teges czy co?

Oczywiście ja do Kyńka nic nie mam, ale to chyba jaks mania jest, bo ja np niechciałbym żeby jakis kolo ciągle o mnie pisał.

Bal bym sie przy nim mydło podnosić :lol: nie no musiałem sory - to nie było do nikogo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh - czytając tą strone temtau widze w twoich postach Kyniek, Kyniek i Kyniek

ten teges czy co?

Oczywiście ja do Kyńka nic nie mam, ale to chyba jaks mania jest, bo ja np niechciałbym żeby jakis kolo ciągle o mnie pisał.

Bal bym sie przy nim mydło podnosić :lol:  nie no musiałem sory - to nie było do nikogo.

Pozdrawiam

1355758[/snapback]

djtomas lata cały w skowronkach :lol: bo kiedyc kupił od kynka lutowanego pirsona za ~ 40zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

by uciąć wszystkie spekulacje - nie będzie oficjalnie porównania bloków firmowych z moimi - jedyne jakie prezentuje to w formie postu na forum - pisząc recenzję dla serwisu zapominam zapominam o swoich blokach bo to 2 rózne bajki. Jakościowo jest przepaść bo np. Cathar sobie Storma dzierga na CNC uzyskując efekty niemożliwe do porównania z blokami "homemade" i porównywanie dla mnie bloku z fabryki i takiego dzierganego domowo to jest poprostu poronione! Inną sprawą jest sama wydajność ;) tu można z niektórymi produktami z fabryki porywalizować.... ;) ale co kto lubi :P Ja np. nie ufam ludziom i ich zdolnością maualnym - swoim przedewszystkim dlatego co się da robię na maszynach ;) maszyny się nie mylą a ludzie owszem :>

 

djtomas lata cały w skowronkach  :lol:  bo kiedyc kupił od kynka lutowanego pirsona za  ~ 40zł

1355786[/snapback]

 

Staram sięby każdy kupujący był zadowolony - dlatego moje bloki przeszły ewolucje by zadowoloenie uzytkowników było jeszcze wieksze :) każdy zadowolony uzytkownik mnie poprostu cieszy :) szkoda że w przyszłości nie będę robił bloków :( bo tak naprawdę jestem programistą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djtomas lata cały w skowronkach  :lol:  bo kiedyc kupił od kynka lutowanego pirsona za  ~ 40zł

1355786[/snapback]

big LOL - poprostu uważam go za człowieka który zna się na rzeczy i robotę wykonuje fachowo, oraz można się z nim dogadać

 

no i można na niego liczyć :D

 

a co do bloku którego kupiłem od Kyńka to wszyscy którzy chcieli wtedy kupić mieli taką możliwość za ok. 40zł NIE TYLKO JA !

 

POzdr.

Edytowane przez djtomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...