Skocz do zawartości
swy

Cold Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś powie gdzie mam znaleść ten laptop Kamskiego (jestem w windzie z tymi 3 facetami co to mają pałki zamiast ręki i kąpią sie w próbówkach, właśnie wyleczyłem panienke) ? Mam już dosyć włóczenia sie po tej platformie, biorąc pod uwagę z jaką zawrotną prędkością porusza sie bohater.

Martinii - nie jestem pewien ale chyba w tej nadbudówce (rufa statku) nad pokładem po schodkach, dostaniesz od jednego gościa.

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnialem sobie, laptop jest w pomieszczeniach naukowcow, nie pamietam tej nazwy, ale chodzi o to miejsce do ktorego sie dochodzi jak wpadniesz do tej waginy do jakiegos pomieszczenia co jest generator zamkniety i jakis tam koles uderza w kraty, co sa dwa po bokach wyjscia po skosie do gory, z ktorych jednym wracasz do tego pokoju gdzie wpadles w wagine..

oczywiscie musisz wyjsc tym drugim wyjsciem, tam jest z poczatku prawie wszystko pozamykane, jak juz pootwierasz drzwi to musisz isc do lazienki bo do pomieszczen naukowcow, gdzie jest laptop, bedzie wciaz zamkniete, ale z lazienki przez korytarzyk wentylacyjny tam przejdziesz, i tam jest laptop

 

btw. harryt ze spacja sie biega

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver - wielkie dzieki znalazłem. Bez pomocy bym nie znalazł bo z premedytacją omijałem tą łazienke. Wiem o shift tylko ja chodze trybem second person.

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ,dajcie sobie spokoj z tym gniotem , w tej grze dobry jest tylko początek na statku ,reszta to dziadowo totalne

Oblukajcie jakie ta gra dostala noty wsrod pecetowych graczy

grają w tą gre tylko "skrzywieni" na konsolach posiadacze pecetow ;)

 

THE END

 

Rest in Memory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może robią w marketingu jakiegoś dystrybutora tego badziewia !! ?? ;)

 

To naprawde pasztet

jak sie ludzie zaczną do takich pasztetów przyzwyczajać

to będzie początek zagłady rasy ludzkiej ;)

potem sie dziwic że kolejne firmy wypuszczają kolejne dziadostwo

jeśl i tacy ludzie kupują takie badziewie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj glupot, nikt cie nie zmusza zebys gral jak ci sie nie podoba, nie obchodzi mnie jakie gierki sie tobie podobaja, rob co chcesz

lubie takie gierki, gralem w residenta 1 i cold fear tez jest spoko

 

i co ty masz do tych gierek konsolowych, ktore w wiekszosci grywalnoscia dwukrotnie przewyzszaja gryz pc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo! Gra nakreca calkiem fajny klimacik. Kilka irytujacych faktow w sterowaniu i brak mapy! Mnie osobiscie zwlaszcza ta druga wada nieco przeszkadza. Gram w 1024x768 na full i smiga, ze hej :) No ale mniejsza o moja opinie o gierce. Mam maly problem - I'm stuck! :( Do platformy gra szla jak burza i na samym poczatku tej platformy zaraz po filmiku... Jep :( Widze drzwi ale nie moge sie do nich dostac. Hansen nie skacze, a nie da sie przejsc po zniszczonych plytach. Tam po drugiej stronie jest dzwig,ale nie znalazlem sposobu, zeby skorzystac :( Widze otwory w dziobie statku, ale tam rowniez nie moge sie dostac :mur: Jesli komus, kto ma ten moment za soba juz bedzie sie chcialo skrobnac jakas wskazowke to bede zobowiazany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka :) Czuję się jak za czasów starych dobrych residentów. Ach ta chłodnia z mięskiem i chłopek w kiblu :P Na minus - strasznie skiepszczona momentami kamera (dlaczego nie ma do wyboru sterowania tyl/przód i obroty???) i kompletny brak zagadek - sama rzeźnia., ale za ilość gore autorom się należą brawa. Doszłem do platformy - to już połowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wlasnie zakonczylem swoja fascynujaca przygode z Cold Fear:D Musze przyznac, ze zapewnila mi kilka godzinek wspanialej zabawy. Ogladaliscie bonusy? Mozna obakac ciekawe szkice koncepcyjne i projekty postaci ktore nie wystapily w grze... Anna milusio wyglada w dlugich blond wloskach, hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz manie odkręcania - mózg juz sobie odkręciłes

1393116[/snapback]

Jaką manię? Coś ci nie pasuje? Część gier nie lubi podkręcanego proca/karty graf... , choćby też konwertowany z konsoli Riddick. Jak wszystko wiesz to po cholerę się pytasz ?

 

By the way - też właśnie skończyłem CF - oj chłopaki mieli kupę fajnych pomysłów, których nie zamieścili w grze... W sumie mogli dołożyć ze 3 rodzaje potworków... :lol:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką manię? Coś ci nie pasuje? Część gier nie lubi podkręcanego proca/karty graf... , choćby też konwertowany z konsoli Riddick. Jak wszystko wiesz to po cholerę się pytasz ?

 

By the way - też właśnie skończyłem CF - oj chłopaki mieli kupę fajnych pomysłów, których nie zamieścili w grze... W sumie mogli dołożyć ze 3 rodzaje potworków...  :lol:

1393501[/snapback]

hm w sumie to powiniem cie przeprosic, myslalem ze chodzilo ci o 'wyjmij karte'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

własnie zdobylem sobie tego laptopa od tego rusa i mam isc po cd(czy to tam gdzie doladowuje sobie naboje?) a jesli nei to gdzie?, gra tak na poczatku mi sie podobało, ale coraz mniej, wkurza mnie to chodzenie, a rsidentu lubie jakby co tylko one miał mapke. wielkie dzieki sie naleza autoram za super dopracowany enegine, grafa zajebista i do tego super chodzi na max detalach.

p.s

czy wie ktos kiedy i czy wogle wyjdzie na pc resident 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Resident Evil nie wychodzi na pc od paru lat i raczej już nie wyjdzie,zagściła ona na konsole i tak juz raczej zostanie:(.Resident 4 jest tylko na GameCube,a pod koniec 2005 ma wyjść na PS2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam pytanie skad skoabinowac te antidotum ale anny wracam siwe do tej windy (takej duuuzej :wink: ) no ale ide i jest takie mostek a jego koncowka jest... no walnie nie mam jeje i jak to ominac jak wlonczyc albo kordy isc zeby doszedl to tego pomieszczenia z antidotum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Swietna gierka choć mam pytanie trochę z innej beczki. Momentami mam błędy w grafice zwłaszcza w zacienionych miejscach pojawiają się jakieś jaśniejsze szare trójkąty :angry: . Zmieniłem stery na najnowsze catalysty 5.4 i dalej to samo. Moja grafa to szafir 9800pro flash XT (430\380). Zmniejszanie taktowania nic nie daje no i nie wiem co jest grane.

pzdr.

1399520[/snapback]

Zobacz czy nie masz wlaczone AA.Jesli masz to wylacz a jesli nie masz (a masz te bledy) to wlacz :) Twoja karta bez problemu poradzi sobiez ta gra w detalach na very high w 1280x1024 z AAx4 Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczalem grac w ta gre. Fajny klimat, do sterowania juz sie przyzwyczailem. Nie rozumiem jednak czemu ma sluzyc (przynajmniej ja go nie uzywam) akcja dostepna pod klawiszem CTRL: w trybie chodzenia koles po wcisnieciu CTRL lapie sie barierki, a w trybie celowania niby szybciej celuje... Czy uzywacie akcji dostepnej pod CTRL? Jesli tak to napiszcie do czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...