Skocz do zawartości
zaba1978

Porada

Rekomendowane odpowiedzi

yyy... tyle kasy? Czlowieku zastanow sie nad zakupem czesci do zlozenia. Chlodnice kupisz wydajniejsza, pompke jaka sobie tylko zyczysz cicha/wydajna, blok na swojego procka X2P- przeciez nalezy wspierc rodzima produkcje :) Za taka kase, to moglbys kupc rowniez blok na GPU i NB, a nawet jak nie, to pomysl ile kasy zaoszczedzisz...

Imho bez sensu wydawac tyle kasy, jak mozesz zlozyc cos taniej, a wcale nie powiedziane ze gorszej jaksoci. Napewno bedziesz mial wtedy wiecej mozliwosci ulozenia chlodnicy i pompki niz w takim gotowym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie za cene 180 euro mam wszystko pompka,chlodnica,blok na cpu,weze,kroćce,wentyle i zbiornik wyrownawczy.Wlasnie taki zestaw mi odpowiada ze wzgledu na brak miejsca w mojej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze za cene 180 Ojro (ok. 720PLN) zlozylbys cos duzo fajniejszego. A mala ilosc miejsca wcale nie bylaby taka przeszkoda. Zreszta jak napsialem wczesniej, gdybyys kupowal wszytko osobno lepiej bys na tym wyszedl, bo sam bys mogl ingerowac w ulozenie nagrzewnicy i pompki, a tak to jestes z lekka skazany na taki a nie inny uklad. Za taka kase mialbys cos duzo fajniejszego niz tamten zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...