Skocz do zawartości
playerman

Jak Reklamowac Nagrywarke?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam nagrywareczke lite on 2s81 bulk czyli popularną 812s.Nagrywarka kupiona w Vobisie pół roku temu ale od pewnego czasu są z nią same problemy.Niektórych płyt wogóle nie mozna nagrac a niektóre co juz sie nagrają są nie do odczytania przez samą nagrywarke lub nie do odczytania w odtwarzaczach komputerowych i stacjonarnych.W związku z tym że ma na nią 2 lata gwarancji chciałbym sie dowiedzie jak moge ją reklamowac.Co mam im powiedziec w sklepie ? Czy moge zażadac zwrotu pieniedzy??(teraz za tą kase miałbym juz przyzwoitą nagrywareczke B) ) a co jak wezmą na gwarancje i nie stwierdzą zadnych problemow?? bo napewno nie beda testowac jej na roznych nosnikach bo sam przez pewien czas pracowalem w serwisie i konczy sie to zazwyczaj wypaleniem paru sztuk plyt tego samego producenta ito wszystko czy jest jakiś artykół uprawniający mnie do zażądania zwrotu pieniędzy albo wymienienia na nową(raczej to juz by byl nowszy model be tych jaz nie ma w sklepach <_< ) na koniec napisze ze nie pomagaly zedne zmiany biosów ani przerabianie na 832s przy pomocy zpatchowanych biosików.

Prosze wszystkich aby sie wypowiedzieli w tym temacie dziękuje i POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...