Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Nforce 2 + Windows Nt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lanselot

Poszukuję informacji nt. sterowników do nForce 2 dla Windows NT. Oczywiście wersje pod 2k/XP sprawdzałem i niestety nie współpracują wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

Nie rozumiem, co ta odpowiedź wnosi do tematu. Strony NV przeszukałem w pierwszej kolejności, google również i niestety na nic nie natrafiłem. Zakładam, że być może ktoś miał już styczność z problemem i może mi w tej sytuacji pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz wnosi to, ze ciezko bedzie znalezc kogos, kto ma zainstalowany system Windows NT na komputerze z plyta oparta na nForce2... i to, ze jezeli producent chipsetu, czyli nVidia, nie umieszcza sterownika dla tego systemu operacyjnego na swojej stronie - to swiadczy o tym, ze chyba ten system nie jest supportowany i ciezko bedzie o ten sterownik.

Nie napisales, ze google przeszukales - wiec zasugerowalem ci, zebys tam sie rozejrzal.

 

ROZUMIESZ JUZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

Odpowiedz wnosi to, ze ciezko bedzie znalezc kogos, kto ma zainstalowany system Windows NT na komputerze z plyta oparta na nForce2...

(...) i ciezko bedzie o ten sterownik.

Sprawa dość oczywista - gdyby było łatwo, znalazłbym sam zamiast zaśmiecać forum.

 

Windows NT 4.0 to stary trup.

(...)  i to, ze jezeli producent chipsetu, czyli nVidia, nie umieszcza sterownika dla tego systemu operacyjnego na swojej stronie - to swiadczy o tym, ze chyba ten system nie jest supportowany (...)

To wynika niejako z def. tegoż systemu operacyjnego. Każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie, czym jest NT, od razu skojarzy i będzie to dla niego zupełnie oczywiste. Jeżeli nie, na pewno w ten topic nie zajrzy...

 

(...) wiec pozostaje google.

Nie napisales, ze google przeszukales - wiec zasugerowalem ci, zebys tam sie rozejrzal.

Tutaj poddajesz w wątpliwość zgodność tego tematu z regulaminem forum (punkt II - 1 - c oraz II - 1 - d). W takim wypadku należy niezwłocznie skorzystać z przycisku "RAPORT" lub skontaktować się z administratorem, zamiast wypisywać podbne oskarżenia tutaj.

 

Mam nadzieję, iż udało mi się powyżej wyjaśnić, dlaczego post ten nie wnosił nic do tematu ;>. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Lanselot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...