Skocz do zawartości
BULLITT

Nie Chce Dzialac Dzwiekowka Na P4c800 Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Nie wiem co jest grane i rece i nogi mi opadły :)

Stery z cd sie instaluja ...ale dzwiku nie ma :(

Pomozcie :)

1373209[/snapback]

Hmmm.. instalujesz stery i włączona jest w biosie i nic nie słychać. Wiesz nie chcę cię dołować ale czy sprawdziłeś głośniki, oraz czy dobrze je podłączyłeś? Edytowane przez Voukodlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze przednie wyjscie jest zle ustawione ( mialem probelm z tym przy podlaczaniu bo nie bylo okej opisane ) . Stery sa ..w biosie jest wlaczone ..glosniki sa okej podpiete wiec chyba to jedyna opcja. Dam znac potem czy dziala . Dzieki panowie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak odtwarzasz muzę to jest komunikat o braku karty czy tylko cisza(jak na equalizerze coś się dzieje to dźwięk jest ok tylko trzeba dobrze podłączyć sprzęt )

1373418[/snapback]

Jak odtwarzam cokolwiek to wskaznik sie przesuwa i wszystko jest okej tylko "widze ciemnosc" tj nic nie slysze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy kabel pc <-> audio nie jest uszkodzony to chyba ostatnia mozliwosc, no jeszcze zle podpiety kabel do audio.

aha sprawdz jeszcze czy nie masz jakiegos programu na plytce od mobo od muzy - w moim gigabycie jest to TO.

znajduje sie tam troche funkcji. ja zanim sie zczailem ze mam "karaoke mode" to przez 2 dni denerwowalem sie dlaczego nie ma mowy w filmach i wokalu w muzyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie "spacyfikowac" dzwiekowke.

Problem lezal w tym ze przedni panel byl zle podpiety i przez to dzwiekowka nie dzialala ,ale po jego odpieciu nie wsadzilem zworek na plyte , ktore wczesniej tam byly .po zalozeniu jest okej . Dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...