Skocz do zawartości
nalewa0

Arctic Cooling Fan Pro Tc

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to głupie pytanie, ale nie mam za dużego pojęcia o tym :)

A więc chcę wyciszyć zasilacz noname 260wat wentylatorem Arctic Cooling FAN PRO TC.

Problem polega na tym jak to zrobić, ze standardowego wentyla w zasilaczu odchodzą 2 kable i są przylutowane, to ja mam podłączyć do płyty głównej czy jak <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to głupie pytanie, ale nie mam za dużego pojęcia o tym :)

A więc chcę wyciszyć zasilacz noname 260wat wentylatorem Arctic Cooling FAN PRO TC.

Problem polega na tym jak to zrobić, ze standardowego wentyla w zasilaczu odchodzą 2 kable i są przylutowane, to ja mam podłączyć do płyty głównej czy jak  <_<

1373688[/snapback]

masz podlaczyc tak jak jest podlaczony stary wiatrak. wyobraz sobie ze stary wiatrak to artic i zrob tak aby to sie ziscilo - wstaw na miejsce starego nowy, lutownica noz...

 

- pamietaj aby wiatrak wydmuchiwal powietrze z zasilki

- jesli nie masz lutownicy odetnij kable zasilajace starego wiatraka w polowie dlugosci, tak samo w nowym ( pewnie ma wtyczke ) i skrec je ze soba, a nastepnie dobrze zaizoluj. Pamietaj aby pasowaly kolorami, lub przetestuj czy dobrze sie kreci - wydmuciach!e powietrze, jak nie, zamien kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc kupiłem tego Arctica, w zasilaczu mam 2 kable, a ten wentylator ma 3, więc już wiem że podłanczam tylko kabel czerwony i czarny, a żółty pomijam. Mam pytanie na jakich obrotach wtedy będzie się kręcił???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ten bialy jest od czujnika obrotow, bedzie sie krecil normalnie czyli w zaleznosci od temeratury, a jak chcesz zeby krecil sie caly czas na max to obetnij czujnik temp (ten zielony dzyndzel;) i zewrzyj nozki... tylko ze wtedy ten arctic zaczyna sie robic glosny;)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

no wiadomo osobiega;) rozne sa te kolorki... niemusisz go podlaczac regulacja zalezy obrotow od tego malego zielonego badziewia i reszty ukladu;)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem i jest o wiele ciszej :)

Teraz jedynie wentylator na procesorze hałasuje. Mam pytanie, czy dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie arctica na procesorze P III 450mhz

Mam go podłączyć pod płytę główną, czy mogę zamiast wentylatora na procesorze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...