Skocz do zawartości
REveAL

Pasta Chlodzaca

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, ze byly napewno takie tamaty...ale ja nie mam czasu na wertowanie calego forum....otoz...odkurzalem komputer i co sie stalo..nie wiedzialem o czyms takim ze na procku jest jakas pasta......no i ja starlem niechcacy..mam athlona 200 + xp 512 ddr ramu i geforce 5200 fx 128 bit..wiem ze tu chodzi tylko o procka ale podalem jakby cos...i nie wiem co teraz zrobic..no wiem najlepiej to kupic taka paste..ale ja nie wiem jaka i byle nie droga...komputer nie uruchamia mi sie a jak zmiejsze moc procka o 200 mhz to juz sie uruchamia..wiec....jaka masc??dziekuje za rady jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nie cale 20 zl na allegro kupisz artic silver, w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz, chyba ze rzadko sciagasz went, to popytaj kolegow :wink: ktos moze bedzie mial jakas paste

 

PS. potocznie zwana nie -chlodzaca tylko -termoprzewodzaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZ Ultra 5+ Silver, najlepsza pasta na rynku, ale niestety kosztuje ~30 zl, ale warto zainwestowac. Tubke mam od pol roq, uzywalem z 10 razy i jeszcze sie nie skonczyla :D btw. szybciej bys znalazl odpowiedz, a nie zakladal nowy temat i to w dodatku nie na tym forum co trzeba, Twoje wytlomaczenie nie jest zadnym usprawiedliwieniem! To tak na przyszlosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mu ocz5? to jest koleś ktory szuka poprostu wypełnienia loki między cpu a radiatorem, nie każcie mu wydawać 3dych na coś co nie jest mu potrzebne...

Silikon biały(paste termo) bież lub jak znajdziesz w małej strzykawce titana paste z pseudo domieszkami, za 3zł jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacusslavus

zwykla, najtansza biala pasta na bazie silikonu i koniec. po cholere mu silver? pasta,ktora jest kompletnie przereklamowana. smaruje sobie nia kanapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ktoś chce tanią pastę a tu OCZ 5, ARCTIC SILVER 5.....

 

Bierz coś na bazie silikonu, a jak chcesz coś w miarę porządnego to ARCTIC CERAMIQUE, nawet dychy chyba teraz nie kosztuje, a będzie lepsza niż zwykły silikon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykla, najtansza biala pasta na bazie silikonu i koniec. po cholere mu silver? pasta,ktora jest kompletnie przereklamowana. smaruje sobie nia kanapki.

1377767[/snapback]

 

Czy tak przereklamowana to nie wiem, w porownianiu do arctic ceramique zaraz po zalozeniu 2 stopnie mniej a po jakims czasie kolejne 2 stopnie i nie chodzi tu o autosugestie bo mozemy mowic o odtwarzalonosci pomiarow :lol: a 4 stopnie za 20 zl to chyba nie tak drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak przereklamowana to nie wiem, w porownianiu do arctic ceramique zaraz po zalozeniu 2 stopnie mniej a po jakims czasie kolejne 2 stopnie i nie chodzi tu o autosugestie bo mozemy mowic o odtwarzalonosci pomiarow :lol: a 4 stopnie za 20 zl to chyba nie tak drogo.

1378161[/snapback]

tylko jak widze twojego wentylka to myśle jakbyś zamiast na paste wydał na lepszy wentyl to byłyby podobne rezultaty. No ale jak np ludzie wydają 60-100 zl więcej na bloczek na cpu do Wc dla 1-1,5% to taka pasta to właściwie za grosze wychodzi.

 

Osobiście uważam,że jak sie ma jakiś super sprzęt do tego drogi wentyl(bo niestety wydajne chłodzenia są diabelnie drogie-wyjątkiem jest stosunkowo niedrogi arctic frezer!) to wtedy można zaszaleć z drogą pastą.. zwłaszcza jak sie mocno proce kręci. Inaczej moim zdaniem nie warto- zwykła pasta wystarczy a ceremique to już szczyt luksusu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...