Skocz do zawartości
FumFel_20

Podkręcanie GF3

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kręć tego Durona, a nie karte.

Jeśli możesz to zmień procka :lol: - różnice zauważysz od razu - u mnie (patrz podpis) standardowo w 3DMarku ok 6500, po podniesieniu do 200/450 chyba coś około 7200 :?: :?: :?: - nie pamiętam dokładnie bo dawno to sprawdzałem ale wzrost wyniku jest wyraźnie widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kręć tego Durona, a nie karte.

Jeśli możesz to zmień procka :lol: - różnice zauważysz od razu - u mnie (patrz podpis) standardowo w 3DMarku ok 6500, po podniesieniu do 200/450 chyba coś około 7200 :?: :?: :?: - nie pamiętam dokładnie bo dawno to sprawdzałem ale wzrost wyniku jest wyraźnie widoczny.

to malo powinienes mies ponad 8000 , ja u siebie maillem 8450 z groszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kręć tego Durona, a nie karte.

Jeśli możesz to zmień procka :lol: - różnice zauważysz od razu - u mnie (patrz podpis) standardowo w 3DMarku ok 6500, po podniesieniu do 200/450 chyba coś około 7200 :?: :?: :?: - nie pamiętam dokładnie bo dawno to sprawdzałem ale wzrost wyniku jest wyraźnie widoczny.

to malo powinienes mies ponad 8000 , ja u siebie maillem 8450 z groszami

hmmm - jak na mój gust 1500xp@10x163 daje jakieś 1630 czyli coś około XP2000+ - to jedno, sama magistralka 163 daje duuuuużego kopa - moje 7200 było tylko dla kręconej grafy na 200/450 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kręć tego Durona, a nie karte.

Jeśli możesz to zmień procka :lol: - różnice zauważysz od razu - u mnie (patrz podpis) standardowo w 3DMarku ok 6500, po podniesieniu do 200/450 chyba coś około 7200 :?: :?: :?: - nie pamiętam dokładnie bo dawno to sprawdzałem ale wzrost wyniku jest wyraźnie widoczny.

to malo powinienes mies ponad 8000 , ja u siebie maillem 8450 z groszami

hmmm - jak na mój gust 1500xp@10x163 daje jakieś 1630 czyli coś około XP2000+ - to jedno, sama magistralka 163 daje duuuuużego kopa - moje 7200 było tylko dla kręconej grafy na 200/450 :wink:

a z kreconym procem ile masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aż tak ostro swojego nie kręciałem - tylko XP1600@XP1800 - powyżej FSB 150MHz miękły mi pamiątki - ale może dziś zobacze i napisze.

 

A tak swoją drogą - jakie masz pamiątki, jakie na nich napięcie i jakie masz timingi - konkretnie command time i precharge to active?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam GF3TI 200 128ddram.Chciałęm ją podkręcić (standardowo 175@400) do wartości 200@450.Bez podkręcania miałem w 3dmarku 2001 4226 punktów.Po podkręceniu do wyżej wymienionych wartości miałem już 4200 punktów.Co jest nie tak???

Ja u siebie na GF2 mx mam 3700 punktow zmien proca duzo tracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.Faktycznie proca to mam do bani :)

Ale juz idze do mnie procek z włoch (athlon xp 1800+).

I jeszcze jedno.Opłaca sie zmieniać Dimm'y na DDRamy?

Koleś w sklepie komputerowym powiedział mi że sie nieopłaca do gier tekich pamięci jak DDR bo przyrost mocy jest malutki.......

Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.Faktycznie proca to mam do bani :)

Ale juz idze do mnie procek z włoch (athlon xp 1800+).

I jeszcze jedno.Opłaca sie zmieniać Dimm'y na DDRamy?

Koleś w sklepie komputerowym powiedział mi że sie nieopłaca do gier tekich pamięci jak DDR bo przyrost mocy jest malutki.......

Co o tym myslicie?

Przyrost może jest nieduży ale zawsze jest - chyba coś pomiędzy 10% a 20% jak dobrze pamiętam - ale się tym nie sugeruj. DDR'y są bardziej przyszłościowe - pewnie niedługo znikną płyty obsługujące SDR'y, i swoje kostki będziesz mógł sobie włożyć do....... drugiego, starego kompa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto zainwestować w DDR`y. Co ci z tego jak wymienisz proca, gdy nadal obniżać wydajność będą SDR`y>

Dzięki pamięcią DDR PC2100 osiągniesz 100% wydajności proca, a dzieki PC2700 navet więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...