Skocz do zawartości
victor89

Co Lepsze Pod Względem Wydajnościowym I O/c ?pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim chodzi mi o wydajnośc... na prockach na 100% odblokuje mnożniki i na dzieńdobry podam FSB 200.. ile dalej pójdą to już od nich zależy.. ale właśnie.. który będzie lepszy (wydajniejszy) :)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mial kiedys TB 1ghz na fsb 100mhz (byly tez na 133...) i bez problemu szedl na fsb 133 co dawalo zawrotne 1330mhz :] a to jest juz wydajnowsc porownywalna z axp 1500+ lub 1600+. Morgany mial kres swoich mozliwosci wlasnie w okolicach 1300 1350mhz i do 1400 bardzo nielicznym udalo sie dobic. Wiec ja bym na twoim miejscu bez zastanowienia bral tb nie tylko zw. na to, ze mozna go podkrecic, ale dlatego, ze jest o wiele wydajniejszy od morgana i pewnie w niektorych testach tb 1.0 kopie dupsko morganowi 1.3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morgany mial kres swoich mozliwosci wlasnie w okolicach 1300 1350mhz i do 1400 bardzo nielicznym udalo sie dobic.

1378612[/snapback]

Fakt, dzięki za odświeżenie pamięci :) Edytowane przez OWIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moragn o tej prędkości marny oc a ten thunderbird jeszcze te 300 mhz pójdzie i będzie szybszy od morgana .......

1378710[/snapback]

czyli brać thunderbirda? Jeżeli mówisz że pójdzie ok. 300mhz więcej to... mogęgo ustawić na 6x217 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto pomyśleć nad Duronem 1400MHz?? Bo z tego co mi siez daje to włąśnie chcesz coś takiego kupić po niskiej cenie...

1379216[/snapback]

za 100zł? Jak mi takiego znajdziesz to odrazu kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 oferty:

1. Duron Morgan OEM 1300mhz za 90zł

2. Athlon Thunderbird OEM 1000mhz również za 90zł

 

Skłaniam się w stronę Athlona, jednak chcę być na 100% pewien swojego wyboru

1379987[/snapback]

 

Jak chcesz to za 110 moge puscic ci mojego durona ma zablokowany mnoznik i ogolnie nic sie nie da w nim odblokowac ale smiga przy odpowiednim napieciu wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to za 110 moge puscic ci mojego durona ma zablokowany mnoznik i ogolnie nic sie nie da w nim odblokowac ale smiga przy odpowiednim napieciu wysoko.

1380054[/snapback]

wal na gg :D

 

2338614

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...