Skocz do zawartości
Bogdan

5 Gb W Neo Gratis ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Przybyło mi 5 Gb za friko, chyba w tpsie coś się powaliło. Przedwczoraj powinien wyczerpać mi się limit, sprawdzam w panelu a tam jakiś błąd, żadnych danych.

Ale nic, myślę pociągnę jeszcze dobę bedzie jakieś giga do przodu, a tu dziśiaj niespodzianka sprawdzam panel - wykorzystanne 2 Gb :razz: CUD transfer dalej 128

Czy miał ktoś coś takiego czy tylko ja jestem takim szczęśliwcem :wink:

Edytowane przez Bogdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zero inwencji własnej w ten cud :> Slyszalem o roznych sposobach łączenia się do omijania limitu itp. Pozostaje sie cieszyc :D

1380677[/snapback]

Używam do łączenia tylko Autoconnecta :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś im się popier..... w tepsie bo sam z ciekawości zerknełem do swojego panelu i wywaliło że mam niecałe 2GB transferu wykorzystane a faktycznie wykorzystałem już 5 gigsa w tym miesiącu. Oby tak dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tego głośno nie ogłaszajcie bo przyjdzie wredna i brzydka Tepsilla i wszystko naprawi :wink:

Ja tam mam przez kablówke i brak debilnych limitów.... No ale na łączu 128 to sobie moge ściągać... czasami mam kompa 2-3 doby non stop włączonego jak na czymś mi zalezy ale coraz mniej chce mi sie takie maratony urządzać... :?

Może za jakiś czas łącza wreszcie stanieją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...