Skocz do zawartości
gorky1000

Temperatura @ 1700+

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba thoroughbread? jak 2200mhz to już bardziej "normalne" ale i tak radzę poprawić chłodzenie.

1380737[/snapback]

 

kurde mam volcano 7+ i 60 stopni mam na 3500 obr, na 5800 mialem 53 stopnie - mam otwarta bude wiec na dluzsza mete nie da sie tego wytrzymac(halas) - mialem zalmana miedzianego 6000 cu i na 2800 obr tez 60 stopni celsjusza przy otwartej budzie, mam nadzieje ze przy 60 stopniach sie nie zjara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam volcano 7+ i 60 stopni mam na 3500 obr, na 5800 mialem 53 stopnie - mam otwarta bude wiec na dluzsza mete nie da sie tego wytrzymac(halas) - mialem zalmana miedzianego 6000 cu i na 2800 obr tez 60 stopni celsjusza przy otwartej budzie, mam nadzieje ze przy 60 stopniach sie nie zjara?

1380754[/snapback]

A dobrze nałozyłeś paste termoprzewodzacą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goracy(radiator) jak byk

1380896[/snapback]

może za duzo/mało pasty ??

a rdzen jest cały ??

nie ma widocznych przypaleń na procku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo duzo i jeszcze raz duzo. ja na zwyklym coolerze z mala plytka miedziana pod spodem (chyba cooler master silent) mialem przy 1466@~~2150 i 1,6V max temp kolo 52st (mowie o max obciazeniu bo ja ciagle licze seti). dopiero jak mu dowalilem 1,65V i 200mhz fsb to wskoczylo na 61-62st . ale to tylko tymczasowao bylo dla testu dopoki nie kupie nowego wentyla. potem kupilem i nowy procek i wentyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanowczo za duzo

ja mam 1700 xp @ 2500 mhz i w stresie max jest 55 stopni przy 1,85 v

Zrob jak Radza koledzy + szlif Radiatora

+ sprawdz obieg powietrza w obudowie -

Mozesz rowniez zastosowac motyw z RURA z allegro :P co doprowadz do coolera zimne powietrze z zewnatrz obuodwy ;-)

kombinuj , idzie lato - temp moze jeszcze podskoczyc w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanowczo za duzo

ja mam 1700 xp @ 2500 mhz i w stresie max jest 55 stopni przy 1,85 v

Zrob jak Radza koledzy + szlif Radiatora

+ sprawdz obieg powietrza w obudowie -

Mozesz rowniez zastosowac motyw z RURA z allegro :P co doprowadz do coolera zimne powietrze z zewnatrz obuodwy ;-)

kombinuj , idzie lato - temp moze jeszcze podskoczyc w gore

1381002[/snapback]

 

dziekuje wszystkim kolegom za porady, sciagnalem wentyl - procek caly bez przepalen, rzeczywiscie chyba do tej pory dawalem za duzo pasty a jak zakladalem volacano 7+(kazdy kto go zakladal to wie jaki on ma docisk) to pasta poprostu wyplywala - zalozylem mojego zalmanka 6000 cu i teraz w stresie mam 53 stopnie przy 1300 obtrotach + otwarta buda, jezus maria a ja 1,5 roku meczylem sie z temperatura i wiatrakiem ustawionym na 6000 obrotow - klaniam sie wam niziusienko:)

 

nie wiecie moze jak mojego proca pogonic na 2400 mhz?

 

epox 8rda3+

athlon 1700+ DLT3C JIUHB 0308

TWINMOS 3200?

 

POZDRAWIAM

Edytowane przez gorky1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...