Skocz do zawartości
SmerFny

Chcę Sprzedać Kompa Ale Nie Wiem Czy Warto :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym prosić o radę dotyczącą sprzedaży kompa :D . Mam strasznego chłama :mur: :wink:

duron 800/256 ram/asus A7V/radeon 9600se/samsung 14 Giga/ cd_rom 48x/sound blaster 128. Dostałem propozycje kupna tego czegoś i sprzedam go z wielką chęcią, ale nie wiem za ile, dawno tu nie byłem :oops: , nie mam czasu jechać na giełdę i się popytać (maturka niedługo :angry: ). Mam nadzieje że temat pasuje do tego działu, jeżeli nie to z góry przepraszam. Prosiłbym o szybką pomoc, i zarazem radę czy juz nie lepiej go zostawic bo nie opłaca sie sprzedawać i zrobić z niego komputer do biura.

 

Dzięki za odpowiedź :rolleyes:

Smerfny

Edytowane przez SmerFny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jeżeli chcesz go opchnąć to do SPRZEDAM :> a jeżeli porade co do ceny to już mowie tak na oko....8 baniek ? Jakoś tak...

A co do biura to jak już uwazasz, Your Choice !

 

Edit: Radzio to SE <_< góra 7....

Zmień tytuł tematu, nic nie mówi...

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 zł... <_< wiem że koleś nie zna sie na kompach, wiec gdybym tak go troszeczke podkręcił B) może by się nie sczaił :D . Ale jakoś sumienie mi nie pozwala :mur:

Wiem że i tak po maturce bedzie nowy komp wiec nie wiem co z tym badziewiem zrobić.

Nie powiem, gram na nim prawie we wszystkie gierki a temu typowi tylko o gry chodzi :? . Mógłbym go bezproblemowo na 100-150 zł nakręcic ale jeszcze by mnie ścigał :wink: i kto wie co by zrobił :rolleyes: ciężkie czasy nastały... i ludzie brutalniejsi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to jak juz uważasz :> Hm, a może jednak sobie go zostawisz? Nie wiem jak tam Twoje doświadczenie w dziedzinie OC, ale jesli chcesz sie dokształcić :> to zostaw tego kompa i działaj z nim na harcore'a :> Jak cuś bombnie to wielkiej straty nie będzie ;] Sam żałuje ze swoją celine 1ghz opyliłem :( Coś bym z niej jeszcze zrobił ;]

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej płytce zjarałem już 2 procki :mur: sama była zjarana ale sąsiad elektryk postawił ją na nogi (chwała mu za to). tgeo durnia kręciłem do około 1200-1250 i chodził jakoś, nawet nie wiem jakim cudem. tak przypuszczałem że dużo za niego nie dostane :angry: Teraz w sumie nie wiem czy zostawic, sprzedać a może do domu dziecka oddać :? . Właśnie dlatego się pytam bo ja jestem przestrasznie niezdecydowany. Jeżeli za miesiąc bede miał nowego to chyba ten grat mi juz nie bedzie potrzebny, a do biura mozna kupic kompa za 100-200 zł <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600zl... smieszne troche...

 

semtron 2200 ~ 200zl, plyta glowna Asrock ~130zl, 256MB DDR ~ 100zl

cdrom ~ 50zl, dysk do 20GB ~100zl i do tego jakas karta za okolo 150zl - to masz ~ 750zl za nowego kompa.

 

wiec 600zl za takie cos to strata pieniędzy... ale jeśli ktoś od ciebie to kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz sobie jeszcze bude,zasilacz flopa.. to troszke wyjdzie więcej. Dodatkowo gdzie ty kupisz nowy dysk 20gb? teraz to chyba poniżej 40gb cięzko coś zdobyć..

I nie jest temat czy takie coś samemu warto kupić tylko ile to jest warte na "rynku" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...