Skocz do zawartości
zawiedziony

Problem Z Nvidia Wdm Tvtuner

Rekomendowane odpowiedzi

W Menedzeze urzadzen mam wykrzyknik przy urzadzeniu nVidia WDM TVTuner wersja sterownika jest 2.20. To jest potrzebne,zeby korzystac z VIVO w karcie graficznej (GF 6600GT). W opisie sterownika jest "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)". Co jest moze ktos wie???????? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Menedzeze urzadzen mam wykrzyknik przy urzadzeniu nVidia WDM TVTuner wersja sterownika jest 2.20. To jest potrzebne,zeby korzystac z VIVO w karcie graficznej (GF 6600GT). W opisie sterownika jest "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)". Co jest moze ktos wie???????? :cry:

1381715[/snapback]

A nie możesz po prostu na siłe wgrywać sterowniki z płyty ?? Ja tam do menadżera urządzeń nie wchodziłem do uruchamiania VIVO. Instalowałem wszystko z płytki i było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem WDM z plytki Giganyta doloczonej do GF 6600GT. W urzadzeniach pojawia sie nVidia WDM A/V Crossbar i nVidia WDM Video Capture (universal) wiec tego nVidia WDM TVTuner,ktory jest w WDMie ze strony nVidi a nie dziala mi(pojawia sie przy tym zolty wykrzyknik) nie potrzeba. Tobie wszystko dziala bez tego ostatniego? Jakie masz tam urzadzenia w Menadzeze urzadzen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ma bios od 5950ultra wiec nie sprawdze. Ale skoro w menadzerze urzadzen to pisze, a probowales podlaczacjuz telewizor czy magnetowid itp ??? moze tak po prostu........ma byc albo cos ??? Jeżeli masz gainwarda to zadzwon do do dzialu klienta i tam ci napewno pomogą....a jak nie to...reklamacja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...