Skocz do zawartości
SlaVek

Gdzie W Krakowie Kupić Miedź I Plexi?

Rekomendowane odpowiedzi

:D nie jestem leniwy, skład metali juz znalazłem, a raczej mi podpowiedziano (thx samhain :) ) plexa tez nie problem. pytam z czystej ciekawosci, bo powiem ze to by mi wiele życie ułatwilo gdybym mogł kupic w markecie obok zamiast leciec przez pol miasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podepne pod temacik. czy ktos wie gdzie mozna kupicmiedz na blok w kielcach ?? ?? przelecialem obi nomi i 6 czy 7 skladow wyrobami chutniczymm i nie ma :-| moze ktos kupowal i bedzie wiedzial

chodzi mi o bloczek 50x50x15

 

Ps na necie nic nie znalazlem a nie mam ksiazki telefoniczenj bo mieszkam w akademiku i tel tez nie mam :D

Edytowane przez sappa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób blok z rurek miedzianych  :lol:

Poza tym w Casto najgrubsza plexi to 5mm - chyba kapkę za cienka jak na top, right?

1386493[/snapback]

Blok chce kupić, nie precyzyjne pytanie.

Niech idzie do skupu złomu, tam sprzedadzą całą sztange miedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sklep z metalami to rog Miodowej i Bozego Ciała taki duzy sklep 3 pomieszczenia bo sa tam 2 w okolicy

2 w okolicy rynku Debnickiego skret z dawnej Zielnej przed szkola lacznosci

do wyboru do kolory z metali jest tam wsio miedz ,alu,siatki

sa takie kawalki ze nawet blok wodny wyfrezujesz

a tu moje bga/mosfet wlasnie z tej miedzi:)

http://img83.echo.cx/my.php?image=bga4zs.jpg

a plexa to casto,obi i temu podobne

pozdro

Edytowane przez he_avy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem plexe 10 mm.. czy taka bedzie dobra na top do bloku ?? aa miedz tesh ma 10 mm he czyli jush bedzie 20 mm.. .blok to jest bloczek na NB .. wiedz moze .. ??:) jak myslcie :) moze wieczorkiem jak mi sie bedzie chcialo to dam fotki bloku .. tylko ze samego spodu .. bo plexi jeszcze nie docieta .. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem plexe 10 mm.. czy taka bedzie dobra na top do bloku ?? aa miedz tesh ma 10 mm he czyli jush bedzie 20 mm..

1398767[/snapback]

Pamietam jak dawno dawno temu kupiles swoj pierwszy kawalek miedzi; w sklepie wydawal sie taki maly wiec wzialem go, az 22mm(50x50) - (anie słowa! :lol:). Podczas robienie swierdzilem, ze jednak jest za wysoki i brzeszczocikiem odciolem 7mm... :razz:

 

i teraz najlepsze... stwierdzilem, ze jeszcze jest za wysoki i dziabnalem kolejne 9 :blink:

 

... i tak powstal czokapik, yyy znaczy moj pierwszy bloczek... ale kto co woli.

 

a moral z tego taki, ze 10mm tez za duzo ;]

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No da sie zrobic spód z miedzi 10mm nawet homemade tylko narobisz sie mówie ci to :-P a NB nie potrzebuje duzej wydajnosci wykombinuj cos z miedzi 5mm mozna zrobic prosto,szybko i wydajnie :D

PS Przegladnij sobie topic o moich blokach moze wpadnie ci jakis pomysł do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm. a 5mm na CPU i GPU też może być?

1399497[/snapback]

Moze byc (nawet jeszcze ciensza) - oczywiscie uzaleznione jest to od konstrucji bloku.

Teraz do miedzi mam b.dobry dostep i powiem Ci, ze kupujacy na bloczki biara najczesciej 5 albo 10mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No da sie zrobic spód z miedzi 10mm nawet homemade tylko narobisz sie mówie ci to  :-P  a NB nie potrzebuje duzej wydajnosci wykombinuj cos z miedzi 5mm mozna zrobic prosto,szybko i wydajnie  :D

PS Przegladnij sobie topic o moich blokach moze wpadnie ci jakis pomysł do głowy

1399403[/snapback]

hehe ale jush zrobilem sobie ten spod ;] pomysl jest po nikat zaciagniety od ciebie :) he he mam slabe baterie w cyfrowce bo bym dal fotki .. teraz jeszcze zostal mi tylko top .. ehh.. i rozmiar tych zaczepow ic7 :( niech mi ktos pomoze.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem plexe 10 mm.. czy taka bedzie dobra na top do bloku ?? aa miedz tesh ma 10 mm he czyli jush bedzie 20 mm.. .blok to jest bloczek na NB .. wiedz moze .. ??:) jak myslcie :) moze wieczorkiem jak mi sie bedzie chcialo to dam fotki bloku .. tylko ze samego spodu .. bo plexi jeszcze nie docieta .. :(

1398767[/snapback]

Gdzie dorwales takiej grubej plexi? Bo ja szukam i szukam i znalesc nie moge. Tzn znalazlem, ale mi caly arkusz proponowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem plexe 10 mm.. czy taka bedzie dobra na top do bloku ?? aa miedz tesh ma 10 mm he czyli jush bedzie 20 mm.. .blok to jest bloczek na NB .. wiedz moze .. ??:) jak myslcie :) moze wieczorkiem jak mi sie bedzie chcialo to dam fotki bloku .. tylko ze samego spodu .. bo plexi jeszcze nie docieta .. :(

1398767[/snapback]

O sorrki, Ty nie jestes z Kraka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem (pół roku temu, jakoś) kawałek (tak 20x30cm) pleksy 10mm, mieli jakieś takie resztki. Kalwaryjska 21 "SZYLD", w Krakowie oczywiście.

 

Ostatnio się wywiadywałem, że można też dostac grubsze takie pleksy na Mogilskiej na przeciwko "Plivy", jakoś Edex ma się to zwać.

 

Jest też na Zawiłej, ale to trochę hurtownia.

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos moze wie gdzie kupic króćce choinkowe w Krakowie bo bylem w castoramie ale nie mieli a jak sie w hydrauliczych pytalem to nawet nie wiedzieli o co mi chodzi:/

1440017[/snapback]

Poszukaj sklepow z pneumatyka, w hydraulikach czesto maja tylko na gwint 1/2''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...