Skocz do zawartości
t3ster

Wybór Telefonu Do 750 Zeta:)

jai telefon wybrac?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jai telefon wybrac?

    • Sharp Tm 100
      1
    • Sharp Gx 20
      0
    • Motorola E398
      7
    • Motorola C975
      2
    • Nec E616V
      1
    • Smartfone Qtek E100
      2


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie Otoz rozchodzi sie o wybor najlepszego telefonu do 700 zlotych! i tak mysle tu o telefonach 3G ( chyba kazdy wie o co chodzi- masa pamieci, mp3, dosc wys. rozdzielczosc wyswietlacza ) sharpy ( zdecydowanie pierwsza trojka co do wyswietlaczy, 240 X 320, aparat robiacy lepsze zdjecia niz niejeden 1MPX,) chodzi o sharpa gx20 - cena ok. 500 i tm 100 cena ok 600 zeta ). tm 100 bardzo ladny telefon!. biore tez pod uwage Neci i Motorolki 3g, ale przyzwyczajony do wyswietlacza sharpow nie wiem czy zdecyduje sie na nie:) Prosze o inne propozycje;] I dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden mały minus Sharp'ów - pamięć 1,8 MB... niewiele ale mimo to i tak te telefony są dla mnie the best (ekran, aparat, funkcjonalność, design) Sam mam GX15 i jestem z niego bardzo zadowolony. To teraz może trochę o innych z ankiety:

 

nec e616v -

plusy: niezły ekran, mp3, mpg, 19 mb pamięci, niezly aparat (ale tylko przy dobrym świetle), chyba najdłuższe filmiki

minusy: niezła cegła, ciężka cegła, kiepawa bateria (3 dni max), słaby odbiornik GSM (w UMTS wszystko ok, ale w GSM potrafi czasami przerywać), słaba jakość MP3, przy świetle innym niż słoneczne zdięcia poniżej wszelkich norm, angielski T9, powszechna ingerencja sieci "3" w interfejs telefonu, drogie karty memory stick duo, po wsadzeniu baterii 1800 mAh (w zestawie) czas czuwania wzrasta o 0,5 dnia a grubość telefonu wzrasta 2-krotnie

 

motka e398 -

plusy: niezły mp3, 64 mb, fajny design, miły w dotyku :), niezly ekran, wymienne karty pamięci, ładna polifonia, niezłe słuchawki

minusy: słabiutki aparat, menu nie przypadło mi do gustu

 

Qtek E100 -

plusy: windows, quake :), DiVX, mp3, więcej niż telefon, dość dobra jakość fotek

minusy: windows, bardzo kiepawa bateria (2 dni max), dołączany aparat, trochę niewygodna klawiatura

 

Motki c975 nie miałem więc nie oceniam

Edytowane przez halibut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halibut a co powiesz o telefonie który ja zaproponowałem?  :unsure:  :rolleyes:

1388249[/snapback]

Bawiłem się nim trochę ale jakoś specjalnie mnie nie zaciekawił. Ładny wyświetlacz, ciekawe i proste w obsłudze menu, słabe fotki i obrzydliwy tył (design nieudolnie zaczerpnięty z cyfraków). Więcej nie mogę o nim powiedzieć bo naprawdę krótko się nim bawiłem.

Jednak najfajniejszym i najbardziej stylowym telefonem dla mnie pozostanie motka v3690... Takie telefony nie wychodzą z mody... :) ~70 zł na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak:) P800 mialem ( zaginal na poczcie, odszkodowanie 66 zeta, wrrrr! ) , k700i ma moja mama, p[otwierdzam slowa halibuta tani design a`la cyfrowki, ze niby takie fajne fotki robi:) haha:) SX1 nie wiem czy przyzwyczailbym sie do tej klawitury:) I tak z tych telfonow chyba kupie sobie Sharpa TM 100..Ale cudo widzialem ostatnio Mitshubishi M430i

256tys kolorow przy rozdzielczosci 240 x 320, interpolowanie 2 mpx, mp3, 2 wyswietlacz 65tys, wspanialy dsing:) Ehh i 950 zeta!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...