Skocz do zawartości
kedzil

Kedzil - Wc - Odsłona Druga =)

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem skłonny przyznać rację mućkowi. może to być nagrzewka z jakiegoś modelu BMW...ale nie koniecznie. pisałem już kiedyś, że widziałem bardzo podobną w instalacji ogrzewania w jakinś autobusie (chyba MAN).

 

jeżei miałoby to kogoś naprowadzić, to powiem, że z boku ma wytłoczony napis ''A6''. może jest z audi A6 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o układ w tym kompie (budzie), to właściwie poniosłem jedynie koszty węży, płynów oraz nagrzewnicy [groszowe sprawy B)]

 

Pompę wykopałem z piwnicy ;) a blok jest z poprzedniego WC.

 

Podsumowując - wyszło nieprzyzwoicie tanio...

 

edit:

zapomniałem o wentylach 3x33 zł (allegro) - to właściwie jedyny poważniejszy wydatek związany z tym WC

Edytowane przez kedzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba by sie obeszło bez tego kolanka

...też miałem taką nadzieję, ale króćce w bloku wyprowadzone są dość blisko krawędzi karty, przez co również blisko ściany bocznej obudowy. Przy moich 'wężykach' nie byłoby możliwe wykonanie tak ciasnego łuku bez ich załamania :|

 

Nie jestem propagatorem ładowania kolanek gdzie się tylko da, ale w tym przypadku nie widziałem innego rozwiązania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... te balszki co trzymaja ta chłodnice w budzie to sam robiłes czy gdzies kupiłes

blaszki cienkie aluminiowe (łatwo je kształtować, poza tym miałem akurat takie pod ręką ;] ) oczywiście pełen custom i hendmejd B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...