Skocz do zawartości
kakaka_

Uszkodzony Laptop :(

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Kieruję do wszystkich uczynnych osób takie oto pytanie; wskutek upadku laptopa pękł mi jeden z dwóch zawiasików łączących wyświetlacz z obudową. W związku z tym są ogromne problemy z zamykaniem laptopa a następnie jego otwieraniem. Czy ktoś może orientuje się jakim klejem da się skleić powstałe uszkodzenie ? super glue np nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Kieruję do wszystkich uczynnych osób takie oto pytanie; wskutek upadku laptopa pękł mi jeden z dwóch zawiasików łączących wyświetlacz z obudową. W związku z tym są ogromne problemy z zamykaniem laptopa a następnie jego otwieraniem. Czy ktoś może orientuje się jakim klejem da się skleić powstałe uszkodzenie ? super glue np nie działa.

1389701[/snapback]

:) no z pewnoscia super glue nie bedzie trzymal.Tego typu uszkodzenia w laptopach najlepiej sie robi żywicą epoksydową.Jak wyglada proces technologiczny to tego juz niestety nie wiem, ale za to widzialem jaki jest efekt koncowy i musze powiedziec, ze jesli ktos to potrafi to to wychodzi bajera.Czasami trzeba dodatkowo dolaczyc wzmocnienia w postaci blaszek.Nadmienie ze wszystko zalezy od wielkosci tego uszkodzenia i rodzaju tworzywa, czasami sie to nie udaje. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem Nokie communicator i też mi się połamała na zawiasach od wyświetlacza. Kupiłem klej "bondini plus" w takiej buteleczce. Naprawde mocny, niby coś jak super glue ale ostatnio nawet metal nim kleje i też wsio się trzyma. cena koło 9pln. Możesz spróbowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady! Niestety, póki co fotek nie jestem w stanie wrzucić bo nie mam dostępu do aparatu z dobrym zoomem. Spróbuję powalczyć poxiliną a jeśli się nie uda to wtedy powrócę do sprawy. pozdrawiam

1390504[/snapback]

Poxiline sobie odpusc, nie nadaje sie do takich robotek...

Co do fotek, to zoom nie jest potrzebny, ale raczej makro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...