Skocz do zawartości
Anomandarist

Grafa Na Agp Do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

panowie proste pytanko jąką grafę polecacie do 1200zł na agp? mam obecnie 6600gt i jestem bardzo nie zadowolony jego wydajnością, a jednoczesnie nie mam zbyt dużo kasy zeby wymienic grafę.

1394757[/snapback]

Jeżeli uda Ci się wycisnąć jeszcze 200zł to bierz GF 6800GT http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13505. Według mnie w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego (ewentualnie na allegro). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast wg mnie brac 128mb 6800GT to wez sobie modowalnego 6800LE i zmoduje sie tez na 16 potokow i bedziesz mial 500zl w kieszeni a wyjdzie to samo. lepiej poszukaj 6800gt ale 256. albo dozbierac wlasnie na 6800gt 256mb lub x800xl.

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam ASUS'a V9999LE@GT czyli GF 6800LE zmodowanego na GT i jestem zadowolony, poza tym 3 moich kolegow tez ma ta karte, bo wspolnie razem sobie zalatwialismy i wszyscy sa bardzo zadowoleni;

pelno takich ofert jest na allegro, ze ktos tam sprzeda karte graficzna GF6800LE dajaca sie zmodowac na 128 megowego GT z gwarancja na 12 miechow :}}}

jesli skorzystasz z tej opcji to masz w kieszeni troche wiecej siana;

chyba, ze wolisz dolozyc z 400 zl. i wziac pelnego 256 megowego GT, ale czy jest sens ???

jesli bedziesz gral w rozdzielczosci max 1280x1024 to Asusik V9999LE@GT jest w sam raz;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...